...
Znawca
Szacuny
34
Napisanych postów
14568
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
53165
Tydzień 15
Wtorek 12.06.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Djurgarden - IFK Goeteborg 1
2. Kalmar - Helsingborg 1
3. MyPa - Mariehamn 1
4. Boca Juniors - Gremio 1
5. Gwatemala - Trynidad i Tobago (neutr.) 2
6. USA - Salwador 1
7. Honduras - Kuba (neutr.) 1
8. Meksyk - Panama (neutr.) 1
9. Izrael U21 - Belgia U21 (neutr.) 2
10. Holandia U21 - Portugalia U21 2
Czwartek 14.06.2007 (typujemy do czwartku do godz. 17.00)
1. Antwerp - Kortrijk 1
2. Mechelen - Lierse 1
3. Haka - Tampere 2
4. TPS - Honka 2
5. Drogheda - Bohemian 1
6. Shelbourne - Cork City 2
7. GAIS - Elfsborg 2
8. Malmoe FF - Halmstad 1
9. Czechy U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
10. Włochy U21 - Anglia U21 (neutr.) 2
Sobota 16.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 12.00)
1. Numancia - Valladolid 2
2. Sporting Gijon - Xerez 2
3. FK Khimki - Zenit 2
4. Benin - Togo 2
5. Kongo - RPA 2
6. Libia - Etiopia 1
7. Mozambik - Senegal 2
8. Niger - Nigeria 2
9. Holandia U21 - Belgia U21 1
10. Portugalia U21 - Izrael U21 (neutr.) 1
Niedziela 17.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 12.00)
1. Athletic Bilbao - Levante 1
2. Celta - Getafe 2
3. Espanyol - Deportivo 1
4. Huelva - Saragossa 2
5. Gimnastic - Barcelona 2
6. Osasuna - Atletico Madryt 2
7. Real Madryt - Mallorca 1
8. Santander - Betis 1
9. Sevilla - Villareal 1
10. Valencia - Real Sociedad 1
11. FC Moskwa - Spartak Moskwa 2
12. Kuban - Dinamo Moskwa 2
13. Vorskla - Illichivec 1
14. Anglia U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
15. Włochy U21 - Czechy U21 (neutr.) 1
Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-06-11 20:05:24
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
1290
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
32002
Tydzień 15
Wtorek 12.06.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Djurgarden - IFK Goeteborg 1
2. Kalmar - Helsingborg 1
3. MyPa - Mariehamn 1
4. Boca Juniors - Gremio 1
5. Gwatemala - Trynidad i Tobago (neutr.) 2
6. USA - Salwador 1
7. Honduras - Kuba (neutr.) 1
8. Meksyk - Panama (neutr.) 1
9. Izrael U21 - Belgia U21 (neutr.) 2
10. Holandia U21 - Portugalia U21 2
Czwartek 14.06.2007 (typujemy do czwartku do godz. 17.00)
1. Antwerp - Kortrijk 1
2. Mechelen - Lierse 1
3. Haka - Tampere 2
4. TPS - Honka 2
5. Drogheda - Bohemian 1
6. Shelbourne - Cork City 2
7. GAIS - Elfsborg 2
8. Malmoe FF - Halmstad 1
9. Czechy U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
10. Włochy U21 - Anglia U21 (neutr.) 2
Sobota 16.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 12.00)
1. Numancia - Valladolid 2
2. Sporting Gijon - Xerez 2
3. FK Khimki - Zenit 2
4. Benin - Togo 2
5. Kongo - RPA 2
6. Libia - Etiopia 1
7. Mozambik - Senegal 2
8. Niger - Nigeria 2
9. Holandia U21 - Belgia U21 1
10. Portugalia U21 - Izrael U21 (neutr.) 1
Niedziela 17.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 12.00)
1. Athletic Bilbao - Levante 1
2. Celta - Getafe 2
3. Espanyol - Deportivo 1
4. Huelva - Saragossa 2
5. Gimnastic - Barcelona 2
6. Osasuna - Atletico Madryt x
7. Real Madryt - Mallorca 1
8. Santander - Betis 1
9. Sevilla - Villareal 1
10. Valencia - Real Sociedad 1
11. FC Moskwa - Spartak Moskwa 2
12. Kuban - Dinamo Moskwa 2
13. Vorskla - Illichivec 1
14. Anglia U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
15. Włochy U21 - Czechy U21 (neutr.) 1
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"
...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Tydzień 15
Wtorek 12.06.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Djurgarden - IFK Goeteborg 2
2. Kalmar - Helsingborg 2
3. MyPa - Mariehamn 1
4. Boca Juniors - Gremio 1
5. Gwatemala - Trynidad i Tobago (neutr.) 2
6. USA - Salwador 1
7. Honduras - Kuba (neutr.) 1
8. Meksyk - Panama (neutr.) 1
9. Izrael U21 - Belgia U21 (neutr.) 1
10. Holandia U21 - Portugalia U21 2
1-2. Szwecja - 1 liga
3. Finlandia - 1 liga
4. Copa Libertadores (Finał - pierwszy mecz)
5-8. Gold Cup
9-10. Mistrzostwa Europy do lat 21 rozgrywane w Holandii
Czwartek 14.06.2007 (typujemy do czwartku do godz. 17.00)
1. Antwerp - Kortrijk 1
2. Mechelen - Lierse 2
3. Haka - Tampere 1
4. TPS - Honka 1
5. Drogheda - Bohemian 2
6. Shelbourne - Cork City 1
7. GAIS - Elfsborg 2
8. Malmoe FF - Halmstad 1
9. Czechy U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
10. Włochy U21 - Anglia U21 (neutr.) 1
1-2. Belgia - baraże
3-4. Finlandia - 1 liga
5-6. Irlandia - Puchar Irlandii
7-8. Szwecja - 1 liga
9-10. Mistrzostwa Europy do lat 21 rozgrywane w Holandii
Sobota 16.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 12.00)
1. Numancia - Valladolid X
2. Sporting Gijon - Xerez 1
3. FK Khimki - Zenit 2
4. Benin - Togo 2
5. Kongo - RPA 2
6. Libia - Etiopia 2
7. Mozambik - Senegal 2
8. Niger - Nigeria 2
9. Holandia U21 - Belgia U21 1
10. Portugalia U21 - Izrael U21 (neutr.) 1
Niedziela 17.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 12.00)
1. Athletic Bilbao - Levante 1
2. Celta - Getafe 1
3. Espanyol - Deportivo 1
4. Huelva - Saragossa 2
5. Gimnastic - Barcelona 2
6. Osasuna - Atletico Madryt 1
7. Real Madryt - Mallorca 1
8. Santander - Betis X
9. Sevilla - Villareal 1
10. Valencia - Real Sociedad 1
11. FC Moskwa - Spartak Moskwa 1
12. Kuban - Dinamo Moskwa 2
13. Vorskla - Illichivec 1
14. Anglia U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
15. Włochy U21 - Czechy U21 (neutr.) 1
Shut The f*** Up And Train
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
2500
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
57055
Tydzień 15
Wtorek 12.06.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Djurgarden - IFK Goeteborg X
2. Kalmar - Helsingborg 1
3. MyPa - Mariehamn 1
4. Boca Juniors - Gremio 1
5. Gwatemala - Trynidad i Tobago (neutr.) 2
6. USA - Salwador 1
7. Honduras - Kuba (neutr.) 1
8. Meksyk - Panama (neutr.) 1
9. Izrael U21 - Belgia U21 (neutr.) 2
10. Holandia U21 - Portugalia U21 2
Czwartek 14.06.2007 (typujemy do czwartku do godz. 17.00)
1. Antwerp - Kortrijk 1
2. Mechelen - Lierse 1
3. Haka - Tampere 2
4. TPS - Honka 2
5. Drogheda - Bohemian 1
6. Shelbourne - Cork City X
7. GAIS - Elfsborg 2
8. Malmoe FF - Halmstad 1
9. Czechy U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
10. Włochy U21 - Anglia U21 (neutr.) 2
Sobota 16.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 12.00)
1. Numancia - Valladolid 2
2. Sporting Gijon - Xerez 2
3. FK Khimki - Zenit 2
4. Benin - Togo 2
5. Kongo - RPA 2
6. Libia - Etiopia 1
7. Mozambik - Senegal 2
8. Niger - Nigeria 2
9. Holandia U21 - Belgia U21 X
10. Portugalia U21 - Izrael U21 (neutr.) 1
Niedziela 17.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 12.00)
1. Athletic Bilbao - Levante 1
2. Celta - Getafe 2
3. Espanyol - Deportivo 1
4. Huelva - Saragossa 2
5. Gimnastic - Barcelona 2
6. Osasuna - Atletico Madryt 2
7. Real Madryt - Mallorca 1
8. Santander - Betis 1
9. Sevilla - Villareal 1
10. Valencia - Real Sociedad 1
11. FC Moskwa - Spartak Moskwa 2
12. Kuban - Dinamo Moskwa X
13. Vorskla - Illichivec 1
14. Anglia U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
15. Włochy U21 - Czechy U21 (neutr.) 1
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w poniedziałek:
1. ArTUr_1988____2
.. Gronevelt_____2
.. m.a.r.a_______2
.. slawle________2
.. wikt__________2
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
6194
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
22325
Tydzień 15
Wtorek 12.06.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Djurgarden - IFK Goeteborg 1
2. Kalmar - Helsingborg 1
3. MyPa - Mariehamn 1
4. Boca Juniors - Gremio 1
5. Gwatemala - Trynidad i Tobago (neutr.) 2
6. USA - Salwador 1
7. Honduras - Kuba (neutr.) 2
8. Meksyk - Panama (neutr.) 1
9. Izrael U21 - Belgia U21 (neutr.) 2
10. Holandia U21 - Portugalia U21 2
Czwartek 14.06.2007 (typujemy do czwartku do godz. 17.00)
1. Antwerp - Kortrijk 1
2. Mechelen - Lierse 1
3. Haka - Tampere 2
4. TPS - Honka 2
5. Drogheda - Bohemian 1
6. Shelbourne - Cork City 2
7. GAIS - Elfsborg 2
8. Malmoe FF - Halmstad 1
9. Czechy U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
10. Włochy U21 - Anglia U21 (neutr.) 2
Sobota 16.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 12.00)
1. Numancia - Valladolid 2
2. Sporting Gijon - Xerez X
3. FK Khimki - Zenit 2
4. Benin - Togo 2
5. Kongo - RPA 2
6. Libia - Etiopia 1
7. Mozambik - Senegal 2
8. Niger - Nigeria 2
9. Holandia U21 - Belgia U21 1
10. Portugalia U21 - Izrael U21 (neutr.) 1
Niedziela 17.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 12.00)
1. Athletic Bilbao - Levante 1
2. Celta - Getafe 2
3. Espanyol - Deportivo 1
4. Huelva - Saragossa 2
5. Gimnastic - Barcelona 2
6. Osasuna - Atletico Madryt 2
7. Real Madryt - Mallorca x
8. Santander - Betis 1
9. Sevilla - Villareal 1
10. Valencia - Real Sociedad 1
11. FC Moskwa - Spartak Moskwa 2
12. Kuban - Dinamo Moskwa 2
13. Vorskla - Illichivec 1
14. Anglia U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
15. Włochy U21 - Czechy U21 (neutr.) 1
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
173963
Wtorek 12.06.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Djurgarden - IFK Goeteborg X
2. Kalmar - Helsingborg 1
3. MyPa - Mariehamn 1
4. Boca Juniors - Gremio 1
5. Gwatemala - Trynidad i Tobago (neutr.) X
6. USA - Salwador 1
7. Honduras - Kuba (neutr.) 2
8. Meksyk - Panama (neutr.) 1
9. Izrael U21 - Belgia U21 (neutr.) 2
10. Holandia U21 - Portugalia U21 X
Pzdr
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
10067
Wiek
32 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27778
Tydzień 15
Wtorek 12.06.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Djurgarden - IFK Goeteborg 1
2. Kalmar - Helsingborg 1
3. MyPa - Mariehamn 1
4. Boca Juniors - Gremio 1
5. Gwatemala - Trynidad i Tobago (neutr.) 2
6. USA - Salwador 1
7. Honduras - Kuba (neutr.) 2
8. Meksyk - Panama (neutr.) 1
9. Izrael U21 - Belgia U21 (neutr.) 2
10. Holandia U21 - Portugalia U21 X
Czwartek 14.06.2007 (typujemy do czwartku do godz. 17.00)
1. Antwerp - Kortrijk 1
2. Mechelen - Lierse 1
3. Haka - Tampere 2
4. TPS - Honka 2
5. Drogheda - Bohemian 1
6. Shelbourne - Cork City 2
7. GAIS - Elfsborg 2
8. Malmoe FF - Halmstad X
9. Czechy U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
10. Włochy U21 - Anglia U21 (neutr.) 2
Sobota 16.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 12.00)
1. Numancia - Valladolid 2
2. Sporting Gijon - Xerez X
3. FK Khimki - Zenit 2
4. Benin - Togo 2
5. Kongo - RPA 2
6. Libia - Etiopia 1
7. Mozambik - Senegal 2
8. Niger - Nigeria 2
9. Holandia U21 - Belgia U21 1
10. Portugalia U21 - Izrael U21 (neutr.) 1
Niedziela 17.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 12.00)
1. Athletic Bilbao - Levante 1
2. Celta - Getafe 2
3. Espanyol - Deportivo 1
4. Huelva - Saragossa 2
5. Gimnastic - Barcelona 2
6. Osasuna - Atletico Madryt X
7. Real Madryt - Mallorca 1
8. Santander - Betis 1
9. Sevilla - Villareal 1
10. Valencia - Real Sociedad 1
11. FC Moskwa - Spartak Moskwa 2
12. Kuban - Dinamo Moskwa 2
13. Vorskla - Illichivec 1
14. Anglia U21 - Serbia U21 (neutr.) 1
15. Włochy U21 - Czechy U21 (neutr.) 1
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
173963
Czwartek 14.06.2007 (typujemy do czwartku do godz. 17.00)
1. Antwerp - Kortrijk 1
2. Mechelen - Lierse X
3. Haka - Tampere 2
4. TPS - Honka X
5. Drogheda - Bohemian 1
6. Shelbourne - Cork City 2
7. GAIS - Elfsborg 2
8. Malmoe FF - Halmstad 1
9. Czechy U21 - Serbia U21 (neutr.) 2
10. Włochy U21 - Anglia U21 (neutr.) X
Pzdr
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi we wtorek i środę:
1. bodymaker_____7
.. m.a.r.a_______7
3. Gronevelt_____6
.. Grubmen_______6
.. KafarXXL______6
.. susik_89______6
.. wikt__________6