mam problem z plecami
od grudnia mniej więcej
strzyka mi NON STOP coś w szyji, w skroniach, w głowie (wiem, wiem, dziwne)
nie obróce głowy w bok bez tego 'strzykania' stawów.
na początku znajomi sie dziwili
czemu co 5 sekund dziwnie bujam, skręcam głową, a ja po prostu musze to robić, bo czuje dyskomfort
od około 2 miesięcy doszedl ból 24h całych pleców
byłem u ortopedy, powiedział, że nadwyrężyłem mięśnie 'po prostu' i dał
skierowanie na 10 masaży - terminy są takie, że żal za dupe ściska
śpie na poduszce ortopedycznej, a mimo to jak wstane rano szyja, plecy bolą x2
w czasie ćwiczeń siłowych ból ani nie jest większy ani mniejszy
po za tym, czy masaż w ogóle pomoże ?
na moje oko to mam cały czas spięte plecy, tak to mniej więcej czuje
czasem matka zrobi mi masaż to czuje ulge dosłownie 10 sekund po masażu, potem ból powraca
aha
i czucia mam tyle co nic w plecach
moglby słoń po mnie przejść i nic
pojde w tym tygodniu na masaż (zapłace, bo terminy na te z NFZ jak pisałem tragedia) i zobacze jak będzie po profesjonalnym
jak sie lepiej nie poczuje, to prześwietlenie
od grudnia mniej więcej
strzyka mi NON STOP coś w szyji, w skroniach, w głowie (wiem, wiem, dziwne)
nie obróce głowy w bok bez tego 'strzykania' stawów.
na początku znajomi sie dziwili
czemu co 5 sekund dziwnie bujam, skręcam głową, a ja po prostu musze to robić, bo czuje dyskomfort
od około 2 miesięcy doszedl ból 24h całych pleców
byłem u ortopedy, powiedział, że nadwyrężyłem mięśnie 'po prostu' i dał
skierowanie na 10 masaży - terminy są takie, że żal za dupe ściska
śpie na poduszce ortopedycznej, a mimo to jak wstane rano szyja, plecy bolą x2
w czasie ćwiczeń siłowych ból ani nie jest większy ani mniejszy
po za tym, czy masaż w ogóle pomoże ?
na moje oko to mam cały czas spięte plecy, tak to mniej więcej czuje
czasem matka zrobi mi masaż to czuje ulge dosłownie 10 sekund po masażu, potem ból powraca
aha
i czucia mam tyle co nic w plecach
moglby słoń po mnie przejść i nic
pojde w tym tygodniu na masaż (zapłace, bo terminy na te z NFZ jak pisałem tragedia) i zobacze jak będzie po profesjonalnym
jak sie lepiej nie poczuje, to prześwietlenie
Krzysztof Piekarz
