No i nie było sie o co martwic z poziomem było kilku dobrych zawodników ale ci początkujący nie byli rozstawiani razem z nimi.. Jak poszło wam piszcie wyniki.. A TO WYNIKI
1. 63,5 kg - Michał Tomczykowski Falanga Warszawa - Łukasz Walczak 3:0
2. 63,5 kg - Gaantenirow Jusun Falanga Warszawa - Mańka Michał Kick-Boxer Nowy Sącz 3:0
3. 67 kg - Pławecki Łukasz Kick-Boxer Nowy Sącz - Osuch Paweł PALESTRA W-Wa 2:1
4. 71 kg - Wyrozębski Adam Falanga Warszawa - Adamus Wojciech Paco Katowice 1:2
5. 81 kg - Łapuć Piotr Kick-Boxer Nowy Sącz - Chyczewski Marek Puncher Wrocław 0:3
6. 67 kg - Mordarski Tomasz Kick-Boxer Nowy Sącz - Lipowski Krzysztof
Palestra Warszawa 3:0
7. 75 kg - Dudek Rafał Kick-Boxer Nowy Sącz - Szychowski Artur Rzeszowski Klub Sztuk Walk 0:3
8. 75 kg - Kołtun Leszek TKKF "Razem" Wołów - Kosowski Kamil Palestra Warszawa 1:2
9. 71 kg - Głogowski Michał TKKF Siedlce - Gałuszka Filip nz. Warszawa 3:0
10. Muay Thai 71 kg - Sosnowski Damian Prakong Gym Warszawa - Grudniewski Patryk Puncher Wrocław 0:3
11. 75 kg - Mudyna Jarosław Hummerkick Zawiercie - Ożarek Bartosz TKKF Siedlce 0:3
12. 75 kg - Marciszewski Zbigniew TKKF Siedlce - Gardecki Paweł Champion Gdańsk - walkowerem Marciszewski
13. 71 kg - Krawczyk Alex TKKF Siedlce - Lipiński Jacek Puncher Wrocław - Lipiński przez RSC
14. 75 kg - Kalisz Przemysław TKKF Siedlce - Lejwoda Jakub Palestra Warszawa 0:3
15. 81 kg - Rychter Bartosz Berserker Warszawa - Jawornik Dariusz Fighter Łódź - przez RSC Jawornik
16. Thaibox 63,5 kg - Janoszek Michał Berserker Warszawa - Apinyan Anushawan nz. 0:3
17. Muay Thai 67 kg - Gutowski Krzysztof Rosomak Warszawa - Pawlikowski Janusz Puncher Wrocław 0:3
18. Muay Thai +81 kg Juniorzy - Olaś Michał nz. - Deluga Adrian Gladiator Siedlce - przez RSC Olaś
19. 67 kg Juniorzy - Jasztal Paweł Dragon Starachowice - Jakubowski Robert Paco Katowice 3:0
20. 56 kg Juniorki- Joanna Walkiewicz Dragon Starachowice - Kot Marta Fighter Wrocław 2:1
21. 60 kg - Stępniak Barbara Kalina Lublina - Piecyk Alicja Fighter Wrocław 0:3
22. 60 kg - Jasiński Adam Kalina Lublin - Ramza Roman Puncher Wrocław 1:2
23. 86 kg - Popławski Konrad Palestra Warszawa - Małysz Maciej Paco Katowice 3:0
24. 81 kg - Gierzyński Paweł Palestra Warszawa - Kruk Łukasz Kalina Lublin 3:0
25. 75 kg - Romaniuk Krzysztof TKKF Siedlce - Gimplaj Kamil Puncher Wrocław 3:0
26. 81 kg - Myszkin Maciej TKKF Siedlce - Cylny Michał Palestra Warszawa 2:1
27. 91 kg - Sarara Tomasz Krak Kraków - Sokołowski Kamil Wydra Gym 3:0
28. -91 kg - Majchrzak Marcin Fighter Łódź - Lepich Piotr Paco Katowice 0:3
29. 75 kg - Zięba Damian Punisher Gym Mińsk Mazowiecki - Łapot Jarosław Hummerkick Zawiercie 3:0
30. 86 kg - Bachórz Marcin Puncher Wrocław - Rydzewski Radosław HUMAN Białystok 2:1
31. Muay Thai 81 kg - Ditrich Igor Paco Katowice - Kanawka Grzegorz Champion Gdańsk 3:0
32. Bieć Paulina Fighter Wrocław - Bałanda Kamila Champion Gdańsk 3:0
33. 91 kg - Małysz Kamil Paco Katowice - Stolarski Paweł Hummerkick Zawiercie 3:0
34. 86 kg - Bachórz Marcin Puncher Wrocław - Rutkowski Piotr Politechnika Warszawska - przez poddanie Rutkowski