co sadzicie o kims kto bijac sie idzie na szajbe,gryzie,pluje, wali czym popadnie i gdzie popadnie,boicie sie takich przeciwnikow?
zwai lachem in papuchem
Ilość wyświetleń tematu: 3659
zwai lachem in papuchem
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź


"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
)
"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba
(mowa oczywiście o "normalnych" ludziach)
"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły