Cześć
mam 175cm wzrostu i waże 66 kg
proszę o jakiś plan na siłke, żeby poszło mi z 15 kg więcej na sztandze w mniej więcej 3 miesiące
mam 175cm wzrostu i waże 66 kg
proszę o jakiś plan na siłke, żeby poszło mi z 15 kg więcej na sztandze w mniej więcej 3 miesiące
Krzysztof Piekarz