Witam. Ćwiczę od kilku miesięcy, lecz mam pewien problem. Przy wyciskaniu klasycznym moja prawa ręka jest dużo słabsza i zostaje w tyle albo po prostu nie daje rady wykonać ćwiczenia przy większych ciężarach. Moglibyście doradzić mi jakieś ćwiczenie na wyrównanie siły w łapach?? Pozdrawiam
Pozdro!!!
Krzysztof Piekarz