witam
wiek 16
staz 8 miesięcy
Dieta jest
Cel masa i siła szczególnie
nigdy niebrałem odzywek
od styczni bede robił rzezbe narazie mase
zamierzam kupic
Naturell Maxivit
Nitrobolon II
Cell Pump
moje pytanie Doradzcie mi czy tak moze byc czy dokupic co do tego kase mam Prosze o pomoc szczególenie zalez mi na sile bo masie fajnie idzie narazie
wiek 16
staz 8 miesięcy
Dieta jest
Cel masa i siła szczególnie
nigdy niebrałem odzywek
od styczni bede robił rzezbe narazie mase
zamierzam kupic
Naturell Maxivit
Nitrobolon II
Cell Pump
moje pytanie Doradzcie mi czy tak moze byc czy dokupic co do tego kase mam Prosze o pomoc szczególenie zalez mi na sile bo masie fajnie idzie narazie
dada
Krzysztof Piekarz
?