SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

heh! znalazlem ;]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
stronke, na ktorej napisali ile kalorii tracimy na czynnosci wykonywane codziennie (patrz druga pozycja na liscie ;])

http://grubasy.pl

tam tesz yes napisane jakie jest zapotrzebowanie kalorii normalnego czlowieka na dzien, otoz dla chlopca 16-20 lat to 3700 kcal - a mysle, ze oni tam nie uwzgledniaja chodzenia na silownie

i w tym momencie nasuwa mi sie pytanie ATOMIC ;]
wpisuje do arkusza kalkulacyjnego 90kg i wspolczynnik aktywnosci 15: wychodzi 2970 kcal na dzien - CZY TO NIE ZA MALO?? szczegolnie kiedy sie mase robi?

gritz
manson
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
qna MaTEO masz cos skopane z aktywowaniem tych linkow w postach

widziales co ten skrypt (czy co tam masz) zrobil? z textu co napisalem powstalo:
<A href="http://grubasy.pl</P><P>tam ">http://grubasy.pl</P><P>tam </A>

(widac gdzie jest blad) ;]
you just gotta fix it man

mimo tego teraz powinno zadzialac:

http://grubasy.pl 

gritz
manson
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
;[
.....jednak nie

gritz
manson
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1109 Wiek 5 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 12422
hehheeee, na tej stronie jest taki liczniczek, który mówi czy masz nadwagę niedowagę czy jest git.
Mi wyszło że mam 6kg nadwagi.......
A ja myślałem, że jestem za "chudy" ;)


*** POZDRAWIAM ***

Moderator dz. Bezpieczeństo w sieci
"Fortuna Favet Fortibus"
GG 337995

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15619
Mnie także wyszło 5 kg nadwagi a przecież odchudam się.. :)

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
heh a ja mam nadwagi ponad 11kg:>

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2410
nieźle-18kg nadwagi

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cholera -- mi wyszla waga prawidlowa :(((((
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15619
Manson nie wiem co o tym sądzić. W sumie różnica wynosi ok. 20% więc nie jest tego znowu tak dużo. Pamiejtaj że dietetyka to wiedza a nie nauka, nie wszystko da się dokładnie obliczyć, sprawdzić i powtórzyć.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weglowodany, a bialko...

Następny temat

Co mam robic?

Shoty
Polecane artykuły