środa, 1. listopada:
Kenia - Tajwan 0:3
Polska - Korea 3:2
Kostaryka - Japonia 0:3

Następny mecz polki zagraja z reprezentacja Kostaryki, która gładko 3:0 przegrała oba swoje dotychczasowe mecze, powinna byc to wiec dla naszych siatkarek gładka przeprawa i przetarcie przed meczem z Tajwanem. Z grupy wychodzą po 4 zespoły, wiec o awans powinnismy byc spokojni.

Chiny - Dominikana 3:0

W tej grupie sytuacje jest dość klarowna zespoły na pierwszych 3 miejscach powinny spokojnie awansować do dalszych gier walka o 4 pozycje rozegra sie między pozostałymi zespołami, a juz w sobote w spotkaniu na szczycie zmierzą sie Chinki i Rosjanki.

Holandia - USA 2:3

W tej grupie żądzą Brazylijki Wygrały oba mecze bez straty seta i pewnie prowadzą w grupie za nimi reprezentacja USA, która odniosła również dwa zwycięstwa, choć bardzo wymęczone. nizej jeszcze wszystko jest mozliwe, ale odstaje druzyna Kamerunu.

Włochy - Peru 3:0

Zwyciestwo młodej reprezentacji Serbii nad Włoszkami to najwieksza niespodzianka obok porażki Japonek, ale nie zmienia to faktu ze Włoszki powinny wyjsć z tej grupy pewnie i bez wiekszych problemów.

Barcelona forever!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3495
Kolego nie zapomnij o sitkarzach

Boisko żywe,diabeł martwy
boisko martwe,diabeł żywy

/ks/Bosko

...
Znawca
Napewno nie zapomne ale jak będzie dalej takie zainteresowanie to nie wiem czy jest sens wogóle cos pisać.

Grupa A:
piątek, 3. listopada:
Tajwan - Korea 3:2
Polska - Kostaryka 3:1
Japonia - Kenia 3:0
Polska wysunęła się na pierwsze miejsce w grupie i wyprzedza teraz Tajwan bilansem "małych punktów". Na 3 miejscu jest Korea, a na 4 Japonia (niespodzianka)

Grupa B:
Dominikana - Azerbejdżan 1:3
Rosja - Niemcy 3:1
Meksyk - Chiny 0:3

Ciny I Rosja na czele tabeli, dalej Niemki, a za nimi Azerki słabą dyspozycje prezentują Dominikanki, które znajduja się poza premiowaną 4.

Grupa C:

Brazylia - Holandia 3:2
Portoryko - Kazachstan 3:1
USA - Kamerun 3:0

Holenderki niespodziewanie urwały aż 2 sety Brazylijką, które prowadzą w tabeli przed USA i Portoryko, na 4 miejscu Holandia która ma jednak już za soba trudne mecze z Brazylią i USA.

Grupa D:

Peru - Serbia i Cz. 2:3
Kuba - Egipt 3:0
Turcja - Włochy 0:3

W grupie prowadzi Serbia i Czarnogóra, która jednak miała trudna przeprawe ze słabym Peru. Poza tym pewne zwycięstwa Kuby i Włoch (zespoły te zajmują miejsca 2 i 3 na 4 miejscu jest Turcja)

...
Trzeba się postarać żeby ludziska cosik pisali a nie tylko kopiuj wklej

/ks/Bosko

...
Znawca
Jakbys chciał wiedzieć to to nie jest tylko kopiuj i wklej, a jak jesteś taki mądry to napisz cos dobrego, chetnie poczytam.

...
kolego nie bulwersuj sie tak.Nie napisałem że to Ty tak robisz,ale nie powiem też tak robisz

/ks/Bosko

...
Znawca
Dzisiaj niestety zakonczyła się dobra passa Polek w mistrzostwach świata. Nasza drużyna przegrała z reprezentacja Tajwanu 3:1. Pierwszy set rozpoczął sie dla nas dobrze i na przerwe techniczną Polki zeszły prowadząc 8:6. Jednak wtedy zaczął sie przestój, stracilismy 8 punktów z rzędu i z 8:6 zrobiło się 8:14, nie potrafiliśmy skończyć piłek, które za darmo oddawały nam przeciwniczki, Tajwanki swietnie ustawialy sie w obrobnie i dobrze atakowały w naszym zespole brakowało asekuracji. set skonczył się wynikiem 19:25. Drugi set był praktycznie kopia pierwszego, do przerwy technicznej Polki grały swietnie, po niej juz duzo gorzej, tajwan swietnie grał blokiem, a Polki miały kłpoty zarówno z odbiorem i rozegraniem, jak i z blokiem i atakiem. 18:25 to wynik drugiego seta.
trzeci set rozpoczął się tradycyjnie od prowadzenia Polek, które jednak juz nie roztrwoniły go już tak jak w poprzednich setach, świetnie w bloku i w ataku grały Podolec i Pycia, Natalia Bamber kończyła praktycznie wszystkie piłki, znacznie lepsze było też przyjecie i mimio tego iż Tajwanki odrobiły straty w końcówce seta polki wygrały 25:23. czwarty set długo układał sie po naszej mysli, rywalki myliły się w przyjeciu i w ataku, gorzej funkcjonował też blok. Nasz zespół prowadził 17:12 i wtedy zdarzyło sie to co w pierwszych dwóch setach- zastój, najpierw zrobiło się 17:18, później 19:21, Polki miały jeszcze 23:23, ale to Tajwanki wygrały 23:25 i cały mecz 1:3. W Polskim zespole zabrakło liderki, która w decydujacym momencie poderwała by zespól do walki. W pozostałych meczach Kostaryka wygrała z Kenią 3:2, a Japonia z Koreą 3:1. w grupie prowadzi Tajwan przed Polską, Japonia i Kostaryką.

Włochy - Kuba 3:1

Jutro zostaną rozegrane mecze decyudjące o awansie do kolejnej fazy.

...
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Dla mnie te mistrzostwa swiata to raczej jak zart wygladaja niz powazna impreza.....Kilka druzyn ktore graja jakby nie mialy pojecia o siatkowce - Egipt najwiekszy zart.O ile mnie wzrok nie mylil to te pseudo siatkarki graly w chustach.Cos kompletnie niezrozumialego jak dla mnie i nie do przyjecia,niedlugo muzulamnie wejda wszedzie ze swoja religia.I taka druzyna zabiera innym miejsce na MS......

A co do naszych zawodniczek nie oklamujmy sie,ale z takim skladem i klopotami jakie spotkaly nasza druzyne przed MS nie nalezy oczekiwac wiekszych sukcesow.Chociaz oczywiscie im kibicuje

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Znawca
Jak już mówiłem nie ma liderki, takiej jaką była Glinka i to widać, a co do egzotycznych drużyn to w końcu to mistrzostwa swiata i mają w nich prawo startowac reprezentacje ze wszystkich kontynentów.