Witam ćwiczę na siłowni regularnie od lipca. Przez całę wakacje ćwiczylem systemem "wszystkie partie miesniowe jednego dnia" dawało to według mnei spoko efekty. Teraz sie wtym wszystkim pogubielm od wrzesnia co tydzien zmieniam plan.
Moja waga to ok 95 kg na 184 cm mam brzuszek, tropche tluszczu na nogach(umiesnione od biegania) i chcialbym to jednoczesnie zrzucic i powiekszac miesnie. Nie wiem jaki trening mam wybrac mozecie mi podac jakiegos gotowca albo zeby mi ktos ulozyl cos dobrego?? sam nie mkoge sie polapac w tym. Zjedzeniem sie ograniczam np po 18 i ogolnei mniej jem od tygodnia.
Chcialbym intensywny plan przy ktorym bardzo sie zmecze. prosze o szybką odpowiedz
teraz uzywam takeigo planu...
Wtorek
klatka piersiowa:
1. Wyciskanie na ławce poziomej 4 serie x 12
2. Wyciskanie na ławce skośnej głową w dół 4 serie x 12
3. Wyciskanie na ławce skośnej głową w górę 3 serie x 12
4. Rozpietki 3 serie x 12
triceps:
1. Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 5 serii x 12
2. Wyciskanie francuskie sztangielki 5 serii x 12
3. Wyciskanei francuskie w leżeniu 3 serie x 10
Czwartek
biceps:
1. Uginanie sztangielek w siadzie 2 serie x 12
2. Uginanie sztangielek stojąc 2 serie x 12
3. Uginanie rąk ze sztangą stojąc 5 serii x 12
4. Uginanie rąk ze sztangielkami siedząc2 4 serie x 10
barki:
1. Podciaganie konca sztangi w opadzie 4 serie x 12
2. Przyciaganie linki wyciągu dolnego 4 serie x 12
3 Sciaganie rączki w szerokim uchwycie 4 serie x 12
Sobota
miesnie naramienne:
1.Unoszenie sztangielek bokiem w górę 5 serii x 10
2. Unoszenie ramion w przód ze stzangą 3 serie x 10
3. Wyciskanie sztangielek siedząc 4 serie x 12
4. Podciaganuie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie x 10
nogi:
1. Przysiady ze sztangą na barkach 3 serie x 10
2. Przysiady na Hack-maszynie 4 serie x 12
3. Ugianie nóg 5 serii x 15
Moja waga to ok 95 kg na 184 cm mam brzuszek, tropche tluszczu na nogach(umiesnione od biegania) i chcialbym to jednoczesnie zrzucic i powiekszac miesnie. Nie wiem jaki trening mam wybrac mozecie mi podac jakiegos gotowca albo zeby mi ktos ulozyl cos dobrego?? sam nie mkoge sie polapac w tym. Zjedzeniem sie ograniczam np po 18 i ogolnei mniej jem od tygodnia.
Chcialbym intensywny plan przy ktorym bardzo sie zmecze. prosze o szybką odpowiedz
teraz uzywam takeigo planu...
Wtorek
klatka piersiowa:
1. Wyciskanie na ławce poziomej 4 serie x 12
2. Wyciskanie na ławce skośnej głową w dół 4 serie x 12
3. Wyciskanie na ławce skośnej głową w górę 3 serie x 12
4. Rozpietki 3 serie x 12
triceps:
1. Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 5 serii x 12
2. Wyciskanie francuskie sztangielki 5 serii x 12
3. Wyciskanei francuskie w leżeniu 3 serie x 10
Czwartek
biceps:
1. Uginanie sztangielek w siadzie 2 serie x 12
2. Uginanie sztangielek stojąc 2 serie x 12
3. Uginanie rąk ze sztangą stojąc 5 serii x 12
4. Uginanie rąk ze sztangielkami siedząc2 4 serie x 10
barki:
1. Podciaganie konca sztangi w opadzie 4 serie x 12
2. Przyciaganie linki wyciągu dolnego 4 serie x 12
3 Sciaganie rączki w szerokim uchwycie 4 serie x 12
Sobota
miesnie naramienne:
1.Unoszenie sztangielek bokiem w górę 5 serii x 10
2. Unoszenie ramion w przód ze stzangą 3 serie x 10
3. Wyciskanie sztangielek siedząc 4 serie x 12
4. Podciaganuie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie x 10
nogi:
1. Przysiady ze sztangą na barkach 3 serie x 10
2. Przysiady na Hack-maszynie 4 serie x 12
3. Ugianie nóg 5 serii x 15
Krzysztof Piekarz