SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

K1 Heros 2006 wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Coś jest w tej teorii...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 526
Sakuraba jak dla mnie pokazał sie ze słabej strony w tej walce>Szkoda że Litwinowi zabrakło siły żeby go wykończyć bo tak naprawde to on był lepszy od Sakurabay. Sakuraba po tym jak został znokałtoany i znajdował sie na ziemi tylko bronił sie,co nie wymaga wiekszego wysiłku natomiast Litwin po tych atakach był całkowicie wypalony i dalej potoczyło sie jak sami wiemy.

MT

...
Napisał(a)
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 54407
Był lepszy, a przegrał przed czasem ...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Obrona nie wymaga wysiłku? Pierwszy raz spotykam sięz taką teorią... Poza tym oceń sam, czy podniósłbyś się po takim oklepie, czy byłbyś w stanie kontynuować walkę i czy miałbyś siły, by ją wygrać?
Inna sprawa to to, co pisałem już wcześniej - walka powinna być przerwana gdy Saku leżał na dechach był okładany. Litwin by TKO.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 887
Litwin był lepszy!!!!!!! ta walka byla przekretem na korzysc Sakuraby. Odwrotnie to walka byla by zatrzymana.Ale Sakuraba walczy na innych zasadach.Jego trzeba nokautowac tak jak to robi Silwa
...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Wand znokautował go tylko raz na trzy walki. Arona też Saku nie znokautował. Schembri też nie - a sędzia przerwał walkę... Nie dramatyzuj

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride The Real Deal USA Las Vegas

Następny temat

Crocop - fałszywy alarm %-)

electro
Polecane artykuły