grupy są po pierwszej rundzie
...
Napisał(a)
z każdym z tych rywali Wisła powinna wygrać
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
Napisał(a)
powinna ale sądząc po ostatnich sezonach wszystko sie może zdarzyć!!! ale licze na nich i zawsze bede w nich wierzył
W moim Sercu WISŁA!!!
...
Napisał(a)
Zestaw par II rundy Pucharu UEFA:
Czernomorec Odessa - Wisła Płock
SV Mattersburg - Wisła Kraków
Apoel Nikozja - Trabzonspor
Hapoel Tel-Awiw - NK Domzale
CSKA Sofia - FK Hajduk Kula
KSV Roeselare - Ethnikos Achnas
OFK Belgrad - Auxerre
Dinamo Bukareszt - Beitar Jerozolima
Partizan Belgrad - Maribor Branik
FK Sarajewo - Rapid Bukareszt
Bnei Yehuda Tel-Awiw - Lokomotiw Sofia
Omonia Nikozja - Litex Łowecz
KF Tirana - Kayserispor
Artmedia Petrżalka - Dynamo Mińsk
SV Ried - FC Sion
FC Fehervar - Grasshopper Zurych
Karwan Jewłach - Slavia Praga
FC Basel - FC Vaduz
Zimbru Kiszyniów - Metalurg Zaporoże
Hertha Berlin - Ameri Tbilisi
Rubin Kazań - BATE Borysów
Olympique Marsylia - Young Boys Berno
IK Start - Drogheda United FC
Odense BK - Llanelli AFC
FBK Kowno - Randers FC
FK Ventspils - Newcastle United
Brann Bergen - Aatvidaberg FC
Molde FK - Skonto Ryga
Flora Tallin - Broendby Kopenhaga
FK Suduva - Club Brugge
Gretna FC - Derry City
Czernomorec Odessa - Wisła Płock
SV Mattersburg - Wisła Kraków
Apoel Nikozja - Trabzonspor
Hapoel Tel-Awiw - NK Domzale
CSKA Sofia - FK Hajduk Kula
KSV Roeselare - Ethnikos Achnas
OFK Belgrad - Auxerre
Dinamo Bukareszt - Beitar Jerozolima
Partizan Belgrad - Maribor Branik
FK Sarajewo - Rapid Bukareszt
Bnei Yehuda Tel-Awiw - Lokomotiw Sofia
Omonia Nikozja - Litex Łowecz
KF Tirana - Kayserispor
Artmedia Petrżalka - Dynamo Mińsk
SV Ried - FC Sion
FC Fehervar - Grasshopper Zurych
Karwan Jewłach - Slavia Praga
FC Basel - FC Vaduz
Zimbru Kiszyniów - Metalurg Zaporoże
Hertha Berlin - Ameri Tbilisi
Rubin Kazań - BATE Borysów
Olympique Marsylia - Young Boys Berno
IK Start - Drogheda United FC
Odense BK - Llanelli AFC
FBK Kowno - Randers FC
FK Ventspils - Newcastle United
Brann Bergen - Aatvidaberg FC
Molde FK - Skonto Ryga
Flora Tallin - Broendby Kopenhaga
FK Suduva - Club Brugge
Gretna FC - Derry City
Nie wywołuj Wilka z lasu
...
Napisał(a)
Olympique Marsylia - Young Boys Berno - chyba najciekawsze spotkanie
Będzie co obstawiać, lecz napewno nie obejdzie sie bez niespodzianek.
Będzie co obstawiać, lecz napewno nie obejdzie sie bez niespodzianek.
www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !
...
Napisał(a)
niektóre pary ciekawe
niespodzianki na pewno będą
licze na Polaków
niespodzianki na pewno będą
licze na Polaków
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
Napisał(a)
Czernomorec Odessa - Wisła Płock
SV Mattersburg - Wisła Kraków
Apoel Nikozja - Trabzonspor
Hapoel Tel-Awiw - NK Domzale
CSKA Sofia - FK Hajduk Kula
KSV Roeselare - Ethnikos Achnas
OFK Belgrad - Auxerre
Dinamo Bukareszt - Beitar Jerozolima
Partizan Belgrad - Maribor Branik
FK Sarajewo - Rapid Bukareszt
Bnei Yehuda Tel-Awiw - Lokomotiw Sofia
Omonia Nikozja - Litex Łowecz
KF Tirana - Kayserispor
Artmedia Petrżalka - Dynamo Mińsk
SV Ried - FC Sion
FC Fehervar - Grasshopper Zurych
Karwan Jewłach - Slavia Praga
FC Basel - FC Vaduz
Zimbru Kiszyniów - Metalurg Zaporoże
Hertha Berlin - Ameri Tbilisi
Rubin Kazań - BATE Borysów
Olympique Marsylia - Young Boys Berno
IK Start - Drogheda United FC
Odense BK - Llanelli AFC
FBK Kowno - Randers FC
FK Ventspils - Newcastle United
Brann Bergen - Aatvidaberg FC
Molde FK - Skonto Ryga
Flora Tallin - Broendby Kopenhaga
FK Suduva - Club Brugge
Gretna FC - Derry City
Zmieniony przez - _uk w dniu 2006-07-29 13:12:13
SV Mattersburg - Wisła Kraków
Apoel Nikozja - Trabzonspor
Hapoel Tel-Awiw - NK Domzale
CSKA Sofia - FK Hajduk Kula
KSV Roeselare - Ethnikos Achnas
OFK Belgrad - Auxerre
Dinamo Bukareszt - Beitar Jerozolima
Partizan Belgrad - Maribor Branik
FK Sarajewo - Rapid Bukareszt
Bnei Yehuda Tel-Awiw - Lokomotiw Sofia
Omonia Nikozja - Litex Łowecz
KF Tirana - Kayserispor
Artmedia Petrżalka - Dynamo Mińsk
SV Ried - FC Sion
FC Fehervar - Grasshopper Zurych
Karwan Jewłach - Slavia Praga
FC Basel - FC Vaduz
Zimbru Kiszyniów - Metalurg Zaporoże
Hertha Berlin - Ameri Tbilisi
Rubin Kazań - BATE Borysów
Olympique Marsylia - Young Boys Berno
IK Start - Drogheda United FC
Odense BK - Llanelli AFC
FBK Kowno - Randers FC
FK Ventspils - Newcastle United
Brann Bergen - Aatvidaberg FC
Molde FK - Skonto Ryga
Flora Tallin - Broendby Kopenhaga
FK Suduva - Club Brugge
Gretna FC - Derry City
Zmieniony przez - _uk w dniu 2006-07-29 13:12:13
Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P
...
Napisał(a)
Parlizan Belgrad powinien awansować.
Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html
...
Napisał(a)
Tak, tam pomylka z mojej strony, ale kto wie..
Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P
Poprzedni temat
FIFA zmieni zasady tworzenia rankingu reprezentacji
Następny temat
Sędziowie ciąg dalszy
Polecane artykuły