SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wcięcie w talii

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4780
mam takie wcięcie i troche mnie wk.. bo mam chudą klate.czy jest możliwe że mam to od tego że jak dojrzewałem to spałem w ten sposob że leżałem na boku a przedramię jednej ręki zawsze trzymalem pod brzuchem??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40441
ok, kradam juz nie bedziemy
P.S. Bahamut zebys sie nie zdziwil (o ta dobroc mi chodzi)

Kiedy ja lubie brutali takich jak ty Bahamutus



Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-07-23 09:44:29

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40441
"takie" tzn jakie
wciecie to kazdy ma (no prawie kazdy, na pewno szczuply kazdy)
daj zdjecie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4780
no takie dość duże jak na faceta.gdyby nie to że mam dość duze barki to kiepsko by to wygladało.myslisz że to jest kwestia genetyki czy nabyte?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8219
Na pewno nie od tego, ze tak spales.

Generalnie genetyka. Nabyte moga byc w tym sensie, ze moze masz jakos wyjatkowo nieproporcjonalnie miesnie rozwiniete.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -3627 dzień Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 158206
nie załapałem o co chodzi
tępy jestem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
no ja też nie do konca kumam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 10949 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65995
Przejdzie z wiekiem.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -3627 dzień Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 158206
tzn. z wiekiem zacznę "kumać"?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 10949 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65995

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -3627 dzień Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 158206
uff.
a już myślałem, że tak mi zostanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5889


pewnie koledze chodzi o takie wciecie :D

z góry dzieki za SOG
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFIBRYLACJA I KARDIOWERSJA -art

Następny temat

puls

electro
Polecane artykuły