Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
A nie pomyślałeś, że od tego zakładania co chwilę nowych kont, to ma się tego zakładania serdecznie dosyć ?
Bądźmy sobie braćmi, a nie wrogami. Mateuszku- wybaczam Ci tego bana. Wiem, ze nie chciałeś. No cóż, jesteś tylko człowiekiem i uległeś podszeptom złych duchów tego forum. I tak jesteśmy największymi kumplami na SFD. Od dzisiaj mówcie mi INKWIZTOR. To na cześć przyłapania Kesia alias Koksika vel Pinokia, na oszustwie.
Szacuny
7
Napisanych postów
12147
Wiek
45 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
206608
To pozakładaj sobie raz na zapas może się przydadzą. A poza tym to że bany wyłapujesz to jest tylko i wyłącznie Twoja wina więc nie miej pretensji że musisz konta zakładać.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Nie kolego TJM, to nie jest tylko i wyłącznie moja wina. Do tej pory zostałem zbanowany 3 razy, w tym raz przez Keśka bez powodu. Mateusz przyznał wtedy, że Kesiek nie miał racji. Tak więc byłem zbanowany tytlko 2 razy z jakiejś tam przyczyny.
Bądźmy sobie braćmi, a nie wrogami. Mateuszku- wybaczam Ci tego bana. Wiem, ze nie chciałeś. No cóż, jesteś tylko człowiekiem i uległeś podszeptom złych duchów tego forum. I tak jesteśmy największymi kumplami na SFD. Od dzisiaj mówcie mi INKWIZTOR. To na cześć przyłapania Kesia alias Koksika vel Pinokia, na oszustwie.
Szacuny
7
Napisanych postów
12147
Wiek
45 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
206608
"przez Keśka bez powodu"
A ja uważam że miał wystarczające powody. Na każdym kroku na niego wjeżdżasz z głupawymi tekstami, jawnie go obrażając na łamach forum. Jeżeli tego nie pamietasz to mogę nieco odszukać.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Nie zawracaj mi TJM gitary.
Bądźmy sobie braćmi, a nie wrogami. Mateuszku- wybaczam Ci tego bana. Wiem, ze nie chciałeś. No cóż, jesteś tylko człowiekiem i uległeś podszeptom złych duchów tego forum. I tak jesteśmy największymi kumplami na SFD. Od dzisiaj mówcie mi INKWIZTOR. To na cześć przyłapania Kesia alias Koksika vel Pinokia, na oszustwie.
Szacuny
7
Napisanych postów
12147
Wiek
45 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
206608
Pewnie wyczaił ile by go rachunki za telefon wyniosły jakby musiał modem kupić. No nie byłyby to małe sumki, abonament za telefon + SDI to już by było 160 + jeszcze te rachunki za 202122...
A pytanko do Wariata: ponieważ lubię Cię denerwować i strasznie mnie śmieszą niektóre Twoje odpowiedzi, więc zapytam jak tam te zdjęcia które miały "wkrótce" znaleźć się w dziale ze zdjęciami. No chyba że już są to podaj mi link. A może się skanerek zepsuł? W takim wypadku mogę podjechać i naprawić (albo co tam przejdę się te 40 kilosów przez pola hehe).