18.00 niemcy - kostaryka [tvp1,polsat sport extra,zdf]
21.00 polska-ekwador [tvp2,polsat sport extra,zdf]
10.06
15.00 anglia - paragwaj [tvp2,polsat sport extra,ard]
18.00 trynidad i tobago- szwecja [polsat, polsat sport extra,ard]
21.00 argentyna-wybrzeże kosci słoniowej [polsat, polsat sport extra,ard]
11.06
15.00 serbia i czarnogóra-holandia [tvp2,polsat sport extra,rtl]
18.00 meksyk-iran [tvp2,polsat sport extra,rtl]
21.00 angola -portugalia [tvp1,polsat sport extra,rtl]
12.06
15.00 australia-japonia [polsat sport extra,zdf]
18.00 usa-czechy [polsat, polsat sport extra,zdf]
21.00 włochy-ghana [tvp1,polsat sport extra,zdf]
13.06
15.00 korea południowa -togo [polsat sport extra,ard]
18.00 francja-szwajcaria [polsat, polsat sport extra,ard]
21.00 brazylia -chorwacja [polsat, polsat sport extra,ard]
14.06
15.00 hiszpania - ukraina [polsat, polsat sport extra,ard]
18.00 tunezja -arabia saudyjska [tvp2,polsat sport extra,ard]
21.00 niemcy-polska [tvp2,polsat sport extra,ard]
15.06
15.00 ekwador-kostaryka [tvp2,polsat sport extra,zdf]
18.00 anglia-trynidad i tobago [polsat, polsat sport extra,zdf]
21.00 szwecja-paragwaj [tvp1,polsat sport extra,zdf]
16.06
15.00 argentyna -serbia i czarnogóra [tvp1,polsat sport extra,ard]
18.00 holandia-wybrzeże kosci słoniowej [polsat,polsat sport extra,ard]
21.00 meksyk-angola [polsat, polsat sport extra,ard]
17.06
15.00 portugalia- iran [polsat sport extra,zdf]
18.00 czechy-ghana [tvp2,polsat sport extra,zdf]
21.00 włochy-usa [polsat sport extra,zdf]
18.06
15.00 japonia-chorwacja [tvp1,polsat sport extra,rtl]
18.00 brazylia-australia [tvp2,polsat sport extra,rtl]
21.00 francja-korea południowa [tvp2,polsat sport extra,rtl]
19.06
15.00 togo-szwajcaria [tvp1,polsat sport extra,zdf]
18.00 arabia saudyjska -ukraina [tvp2,polsat sport extra,zdf]
21.00 hiszpanai-tunezja [tvp1,polsat sport extra,ard]
20.06
16.00 ekwador-niemcy [polsat,ard]
16.00 kostaryka-polska [tvp1,polsat sport extra,ard]
21.00 szwecja-anglia [polsat,ard]
21.00 paragwaj-trynidad i tobago [tvp1,polsat sport extra,ard]
21.06
16.00 portugalia-meksyk[polsat,zdf]
16.00 iran-angola[polsat sport extra,zdf]
21.00 wybrzeże kosci słoniowej-serbia i czarnogóra [tvp1,polsat sport extra,zdf]
21.00 holandia-argentyna [polsat,zdf]
22.06
16.00 ghana-usa[polsat sport extra,zdf]
16.00 czechy-włochy[polsat,zdf]
21.00 japonia-brazylia [polsat,zdf]
21.00 chorwacja-australia [tvp2,polsat sport extra,zdf]
23.06
16.00 ukraina-tunezja[polsat sport extra,ard]
16.00 arabia saudyjska-hiszpania [polsat,ard]
21.00 togo-francja [polsat,ard]
21.00 szwajcaria-korea południowa [tvp1,polsat sport extra,ard]
jedna ósma finału *
24.06.06
17.00 [49]a1-b2
21.00 [50]c1-d2
25.06.06
17.00 [51]b1-a2
21.00 [52]d1-c2
26.06.06
17.00 [53]e1-f2
21.00 [54]g1-h2
27.06.06
17.00 [55]f1-e2
21.00 [56]h1-g2
ćwierćfinały *
30.06.06
17.00 [57] 49-50
21.00 [58] 53-54
1.07.06
17.00 [59] 51-52
21.00 [60] 55-56
półfinały *
4.07.06
21.00 57-58
5.07.06
21.00 59-60
mecz o 3 miejsce
8.07.06
21.00 [polsat, polsat sport extra,zdf]
9.07.06
20.00 finał [tvp1, polsat sport extra,ard]
*tvp pokaze połowe meczy 1/8, 1/4 i 1/2 finału, wybór zostanie dokonany w późniejszym terminie
*polsat pokaze połowe meczy 1/8, 1/4 i 1/2 finału, wybór zostanie dokonany w późniejszym terminie
*mecze 1/8, 1/4 i 1/2 finału na stacjach niemieckich będa transmitowane przez ard i zdf, podział transmisji nie jest jeszcze znany
*wszystkie mecze 1/8, 1/4 i 1/2 finału bedą transmitowane na kanale polsat sport extra