SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czym dokonczyc cykl (CellPump)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5714
Witajcie, chcialem sie zwrocic o pomoc...Jestem obecnie na cyklu CellPump'a i konczy sie, moge dokonczyc cykl OLIMP TCM ? (bo w koncu to i to jabczan kreatyny)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
mozesz

ale jaki cel??masa ,sila,wytrzymalosc??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
TCM do Cell Pumpa raczej możesz dolączyć.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5714
cel...masa, ale chodzi o to ze jak sie skonczy cellPUMP to czy moge TCM zastapic ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciez CP taniej wychodzi od TCM
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5714
Hmmm....no w sumie racja dokupie sobie jeszcze mala puszke i bedzie gites :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2746
jak efekty?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5714
w sumie to efektow jeszcze nie zauwazylem... :] no bo dopiero lece jakis 2 tydzien (martwie sie na zapas (fundusze))
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2746
to slabo jakos po 2 tygodniach ni nie widac !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5714
nie no widac, ale to jest moje pierwsze spotkanie z jakakolwiek forma kreatyny (a raczej stacka) (to nie wiem jak powinien dzialac)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odmierzanie GIANT MEGA MASS 4000

Następny temat

Gainer

electro
Polecane artykuły