ma ktoś może jakies szkoleniówki z których można nauczyć sie prawidłowo pływać kraulem, nie 'na tarzana'
bo tak to potrafi każdy tylko prawidłowo z oddychaniem na 3 i wszystkimi bajerami 
bo tak to potrafi każdy tylko prawidłowo z oddychaniem na 3 i wszystkimi bajerami 
Nie zadzieraj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później...
pokona doświadczeniem 
Krzysztof Piekarz