SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rewanż Silva vs Arona na NYE 31/12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Nie wiem, czy było już o tym pisane. Walka jest już zakonraktowana.

http://www.graciemag.com/?c=51&a=2880 

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3048
ja stawiam na Arone, po jego walce z Saku i po rozwaleniu Wanda urósł w moich oczach, fajnie że są zmiany w czołówce pride'a

a po kolejnym zwycięstwie z Silvą czas na rewanż z Shogunem (i to, prosze państwa, jest coś na co ja osobiście czekam najbardziej)

Zmieniony przez - Royler w dniu 2005-10-27 15:10:09

I just don't want to die without a few scars.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3652
To bardzo dobrze...(zacieram rączki ). Może Arona dorobi się pasa wagi średniej. I niech zrewanżuje się Mauricio. Jakby udało mu się rozgromić Shoguna to byłby na szczycie

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32016
Silva na nic innego nie liczyl.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7041
Kibicuję Aronie, ale boję się, że tym razem to jednak Wanderlei będzie górą. I to przed czasem. Ale obym się mylił!
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Mam takie same przeczucia Kilbian... i obym się nie mylił.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 54407
Heh, zdania podzielone Ja tam jestem za Silvą najlepiej w wersji "stomp to the head"

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18326
Mam nadzieje ze zobaczymy wanderleia lepszego niz kiedykolwiek wczesniej i niszczacego arone w pierwszej minucie walki. Go Wanderlei!
...
Napisał(a)
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 45 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 34974
Wand by stomp :)

Grappling

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9058
Wanderlei Wanderlei Wanderlei Wanderlei Wanderlei Wanderlei Wanderlei Wanderlei Wanderlei i Wanderlei.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8450
Ricarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdo Arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrona!!!!! i nikt inny. Zwicięztwo przez submission albo decyzję.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11456
Saib_ poprawiłeś mi humor na maxa WAND!!!!!!!!!!
zobaczycie co sie stanie z Aroną
przerabiam avatarka!!

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HERO'S 2005 in SEOUL

Następny temat

Rękawice do MMA/Vale Tudo

electro
Polecane artykuły