SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Miarki #$@%!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2595 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17718
Xpand (15,5g) oraz Clout (10,5)
Bo juz nie wiem jak nabierac, pol czy pelna miarke?
Jak narazie biore po pelnej obu produktow

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
ja tam bym brał na łyczeczki jedna łyzeczka od herbaty to 5 g

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37670
3 lyzeczki Xpand i 2 lyzeczki Clout - powinno byc good

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
mówimy o średnio czubatych

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1944
jedna lyzeczka to 5g cukru a nie wiadomo jaka jest gestos Xpanda... ja biore pelna miarke xpanda, zobacz na opakowaniu scoop to po angielsku miarka wiec jak bedzie 1/2scoop to pol a jak inaczej to juz sam rozszyfrujesz <lol> pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
nie cukru tylko kreatyny

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2595 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17718
Dj, tam jest 1 level scoop (xpand), wiec moze byc do tej kresecznki w polowie...

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
bierz trzy łyżeczki od herbaty (średnio czubate) i już

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
Bajeri - cukru i kreatyny

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
możliwe że cukru też wiem tylko że kratyne tylę będzie

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1944
1 level scoop to znaczy 1 plaska miarka! ja tam sobie sypypie lekko kopiasata
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA A MLEKO?????

Następny temat

2 kreatyny razem

electro
Polecane artykuły