Ilość wyświetleń tematu: 17045

...
Legia ****a znowu jednym napastnikiem...
narazie 0-0 i bardzo mozliwe, ze mecz skonczy sie wlasnie takim wynikiem :/]

edit: 47 min. - Włodarczyk mógł zdobyć prowadzenie dla Legii; napastnik Legii wpadł w pole karne, ograł Jurkowskiego i znalazł się w sytuacji sam na sam z Bledzewskim; piłka po strzale Włodarczyka odbiła się od bramkarza Górnika, poprzeczki i wyszła poza bboisko; było blisko!

no i***** by to strzelil...znowu 0-0 :[

Zmieniony przez - erminho w dniu 2005-07-30 21:46:47

...
Lech Poznań 1:1 (1:0) Arka Gdynia
Gajtkowski (42 min.) Griszczenko (67 min.)

...
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 600

Lech - Arka !!!

Zmieniony przez - Alf404 w dniu 2005-07-30 23:48:58

Ty jedna na milion na całe zycie..Za rok za dwa Lech Poznań mistrza ma!!

...
64' Mamy pierwszego gola w tym sezonie, po indywidualnej akcji z kilku metrów Klatt wepchnął piłkę do siatki!

68' Szalona radość w sektorze gości, Klatt po dośrodkowaniu z lewej strony przelobował Pilarza

71' Klasyczny hattrick! Piłkarze wykonali kołyskę dla Dicksona Choto

Zmieniony przez - erminho w dniu 2005-08-05 20:33:44

...
Groclin 2-1 Wisla

15 min. - 1:0 dla Groclinu! Po dośrodkowaniu Sedlacka z rzutu rożnego skutecznym strzałem głową popisał się Ślusarski! Majdan był bez szans! Wicemistrz prowadzi z mistrzem!

38 min. - gol dla Wisły! W potwornym zamieszaniu pod bramką największym sprytem wykazał się Piotr Brożek, który z 2. metrów wpakował piłkę pod poprzeczkę! Przyrowski dwoił się i troił, by obronić uderzenia Frankowskiego, Pawła Brożka i Zieńczuka; nie dał jednak rady zapobiec utracie gola przy czwartej próbie zawodników Wisły! Groclin - Wisła 1:1!

58 min. - 2:1 dla Groclinu!!! Gol pada ponownie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sedlacka; najpierw mocno strzelał Ślusarski, piłkę z linii bramkowej wybił Paulista, ale trafiła ona na głowę Kumbeva, który skierował ją do siatki! Groclin znów na prowadzeniu!!!

...
Wisła pojechała Groclin, nie spodziewałem się, ze Engel tak świetnie ustawi Wisłe, bravo!
...
Grad goli - znakomita kolejka w Idea Ekstraklasie!

Wisła Kraków, z dorobkiem siedmiu punktów, prowadzi w tabeli piłkarskiej Idea Ekstraklasy po trzech kolejkach rozgrywek. Tyle samo punktów ma Pogoń Szczecin, która w spotkaniu kończącym tą serię pokonała w niedzielę Kolportera Koronę Kielce 4:2 (1:1).

W piątek, w najciekawiej zapowiadającym się meczu trzeciej kolejki, mistrzowie Polski pokonali w Grodzisku Wlkp. wicemistrzów - tamtejszy Groclin 4:2 (1:1).

Gospodarze dwukrotnie prowadzili, ale przegrali, podobnie jak cztery poprzednie mecze ligowe z Wisłą. Po raz kolejny skutecznością popisali się Tomasz Frankowski (dwa gole) i Paweł Brożek (jedna bramka).

Dziewięć tysięcy kibiców w Szczecinie oglądało zwycięstwo Pogoni nad Kolporterem Koroną 4:2 (1:1). Piłkarze beniaminka zdobyli pierwsze w historii gole w ekstraklasie, ale wrócą do Kielc bez punktów.

Goście od 66. minuty po czerwonej kartce dla Brazylijczyka Hernaniego grali w osłabieniu, jednak mogli doprowadzić do remisu 3:3, gdyby w 78. minucie Przemysław Cichoń wykorzystał rzut karny. Jego strzał obronił jednak Bartosz Fabiniak.

Dwa gole dla gospodarzy strzelił Brazylijczyk Edi Andradina, który z dorobkiem trzech trafień, wspólnie z Pawłem Brożkiem, Tomaszem Frankowskim i Marcinem Klattem, przewodzi klasyfikacji ligowych strzelców.

Skuteczność odzyskali piłkarze Legii, a właściwie Marcin Klatt, który w ciągu ośmiu minut zdobył trzy gole w meczu z GKS Bełchatów. Były to pierwsze bramki Legii w tym sezonie i pierwsze gole Klatta w barwach tego zespołu.

Legia pewnie wygrała 3:0 (0:0) i z pięcioma punktami awansowała na trzecie miejsce w tabeli, ex aequo z Górnikiem Zabrze. Natomiast beniaminek z Bełchatowa, który po awansie stracił kilku kluczowych graczy, z dorobkiem jednego punktu zamyka tabelę.

Trzecia pozycja Legii wielką niespodzianką nie jest, natomiast uznać można za taką postawę Górnika Zabrze. Zespół dysponujący najmniejszym budżetem w lidze w sobotę pokonał przed własną publicznością znacznie bogatszą Cracovię 3:0 (2:0).

Górnik i Legia to dwa zespoły, które w tym sezonie nie straciły jeszcze gola.

Piąte miejsce w tabeli zajmuje obecnie Amica Wronki, która wygrała w Wodzisławiu Śl. z Odrą 4:0 (1:0). Zespół trenera Macieja Skorży, używając zwrotu bokserskiego, wypunktował rywala.

Emocjonujący i dramatyczny mecz obejrzeli kibice w Poznaniu - Lech odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pokonując 3:2 Wisłę Płock, choć goście dwukrotnie na gola gospodarzy odpowiadali bramką.

Był to typowy mecz walki z wieloma faulami i aż dziewięcioma żółtymi kartkami. Spotkanie miało dwóch bohaterów - Dariusz Gęsior z Płocka rozegrał w polskiej ekstraklasie 400. spotkanie, a jubileusz uwieńczył zdobyciem gola. Natomiast Piotr Reiss w barwach Lecha zdobył setnego gola, a dodatkowo trafienie w 84. minucie zapewniło poznaniakom wygraną.

Przez 78 minut, po czerwonej kartce dla Litwina Vidasa Alunderisa, piłkarze Polonii Warszawa w meczu z Zagłębiem Lubin grali z przewagą jednego zawodnika, ale tylko zremisowali. Prowadzenie dla "Czarnych Koszul" uzyskał Bośniak Ensar Arifović, a wyrównał osiem minut przed końcem meczu Maciej Iwański. Lubinianie zremisowali po raz trzeci w tym sezonie.

Trzeci remis zanotowały również zespoły Arki i Górnika Łęczna. W sobotę spotkały się w Gdyni, a ich mecz zakończył się wynikiem 1:1 (0:1).

W 3. kolejce rozgrywek padło 31 goli. Sędziowie ukarali piłkarzy 37 żółtymi i dwoma czerwonymi kartkami. Stadiony odwiedziło ok. 39 tys. widzów.