SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

a6w trudne początki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2365
ostatnio prubowałem Areobiczną Szustkę Weidera, ale nie potrafie bez przerwy wykonać wszystkich 6 ćwiczeń. Może coś robie źle bo taki suchy to jeszcze nie jestem. Jakie ćwiczenia byście polecali?
i co zrobić po skończeniu kouracjii żeby nie stracić formy??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40781
przy tych cw mozesz wykonywac gdzies ok. 10s przerwe nic sie nie stanie

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1182
tyle co wyczytałem na tym forum, to ABS II jest na przyrost masy mięsniowej brzucha, a A6W jest na spalenie tłuszczyku, moj kumpel robil a6w i spalił tłuszcz, a ja robie teraz ABS II i efekty widać więc chyba działa, tylko trzeba dokładnie wykonywać ćwiczenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9583
bardzo polecam A6W jak dla mie to efekty widoczne, spla tłuszczyk z brzuszka. jak nie dajesz rady to rób przerwe co trzy cwiczenia

...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady dobre czy złe dla juniorów?

Następny temat

TRENING - OCENA

electro
Polecane artykuły