ostatnio prubowałem Areobiczną Szustkę Weidera, ale nie potrafie bez przerwy wykonać wszystkich 6 ćwiczeń. Może coś robie źle bo taki suchy to jeszcze nie jestem. Jakie ćwiczenia byście polecali?
i co zrobić po skończeniu kouracjii żeby nie stracić formy??
i co zrobić po skończeniu kouracjii żeby nie stracić formy??
Krzysztof Piekarz
