siema byl ktos dzisiaj na zawodach w wyciskaniu w hajnowce bo ja mialem jechac ale plan nie wypalil, jak byl ktos to niech zapoda jakies zdjecia jak ma albo przynajmniej relacje 

Ilość wyświetleń tematu: 3965

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
, naprawde poziom byl wysoki w miare wg. mnie przynajmniej. Nawet mistrz Polski nas odwiedzil(nie pamietam nazwiska) Koles wycisnal 250kg
, i wcale chyba sie tym nie zmeczyl bo jego rekord to ponad 270kg
, jak mu dokladali ciezaru to juz miejsca brakowalo na sztandze
.... z Hajnówki tez bylo paro dobrych zwodnikow
, Tumiel 210 bodajze, calkiem dory wynik
) to wielu robilo takie mostki ze szok(poza ciezarowcami ktorzy robili poprawne wyciaskanie) i w ogole niektorzy to rzucali ciezar na klate
i cfaniakowali ze 130kg wezma, bylo tez sporo takich sucharow po70kg i tez niezle dawali rade, ponad 120-130 dawali radE (respekt) i byl taki ziom jeden co normalnie jak z oswieciemia i wywalil tez sporo cos ponad 70...hehe, ale i tak najlepszy byl mistrzu Polski, i taki jeden starszy koles co mial 48lat 195 targnal, hmmm.... ale najbardziej sie zdziwilem jak takii koles co ma w lapie(z mego miasta moj kumpel) z 30 i nigdy go na silce nie widzialem wy***al 100!!!!LOL, a taki koles cfaniak ze lapa 40 i kozak to 95 i sie zlamal, normalnie nie wiem matka tego pierwszego chyba dawala mu ciagle jakies ruskie odzywki do zarcia, nie wiem co tam jeszcze napisac, tance byly, jakies paniekni tanczyly z mojej szkoly chyba dwie ale w szkole bede polewe krecil ze szok
, bede zalowaly tego dnia ze tam zatanczyly....LOL
bo narazie musze spadac....**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-
**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ
, było supcio...siedziałem za mistrzem Polski na widowni
, a później stałem razem na scenie z pakerami
.>>>Zapraszam do moich fotek<<<
http://www.sfd.pl/temat230831/
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły