... Mam 16 lat, 178cm wzrostu i 86 Kg.
, dużo osób mówi ze mam dobre warunki na mase mięśniową, mam ławeczke i dużo ciężarów, postanowiłem ćwiczyc, by wyglądać jak "człowiek"
lecz jednak potrzebuje pomoc od fachowców, by szybko nabrać siły i rzeźby...... prosze o pomoc, każda jedna informacja jest dla mnie bardzo cenna..... z Góry dziękuje.
Zmieniony przez - Vilsonek w dniu 2005-02-13 17:24:20
, dużo osób mówi ze mam dobre warunki na mase mięśniową, mam ławeczke i dużo ciężarów, postanowiłem ćwiczyc, by wyglądać jak "człowiek"
lecz jednak potrzebuje pomoc od fachowców, by szybko nabrać siły i rzeźby...... prosze o pomoc, każda jedna informacja jest dla mnie bardzo cenna..... z Góry dziękuje.
Zmieniony przez - Vilsonek w dniu 2005-02-13 17:24:20
Krzysztof Piekarz
(sog) dla Ciebie...