SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bluza SkAtE firmy MDV luknij

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9234


witam mam do zaoferowania bluze firmy MDV rozmiar xL wypasiona zreszto luknij sam cena to 149zł szczerze zachecam do kupna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9234


tył:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9234


zachecam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19308
co za typ. Do***ał zdjęcia z andergranda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25915
mało skejtowa ta bluza

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 112 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36567
Tez mi sie tak wydaje.Co nie zmienia faktu ze calkiem fajna,tylko ze te wszystkie ciuszki "skejtowskie" sa z reguly strasznie drogie:/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9234
ta bluza została dawno sprzedana i to jest bluza firmy MDV ktora jest produkowana w polsce co nie oznacza ze musi byc droga tak samo jak firma mentor ale nie taka droga jak np mass pozdrawiam!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie białko - okazyjnie :-)

Następny temat

Lawka i obciazenie sprzedam

Shoty
Polecane artykuły