Żałuję że wcześniej nie zacząłem się rozciągać. Teraz będzie o wiele trudniej.. Pożyjemy zobaczymy!
...
ja trenuje 1,5 roku KK i brakuje mi jakies 40 cm, czuje ze sportowy zrobie ale co do turka jest jakas blokada i nizej nie zejde... pozatym wszystko zalezy od genow, bo znam przyklady 17 letnich kolesi ktorzy sie nie rozciagali w zyciu i nawet nie wiedzieli ze robia szpagat, a robia, ja chyba z 10 lat bede musial sie meczyc i plakac z bulu... pozatym zeby zmniejszyc bol przy rozciaganiu dobrze jest pic lub lykac jakis magnez, pozatym nie mozna sie rozciagac codzien, co 2 dni jesli sie juz jest uparciuchem, bo pozniej takie rozciaganie moze byc przykre w skutkach, mowie to na moim przykladzie.
Kyokushin do konca mych chwil....
...
Ja sie rozciągam codziennie i nie nażekam na efekty, chociaz kto wie, moze mogło by byc lepiej
SFD FIGHT CLUB
www.polskieserce.pl
www.pajacyk.pl
http://*******/lc22
...
donald to zalezy jak sie rozciagasz, czy tylko kilka nachylen sie w roznych pozycjach czy prawdziwy trenig 20-30 min, i na chama ;] bo ja sie rozciagam solidnie co 2 dni od kiedy znowu sie moge rozciagac, ale naprawde zaleca sie co 2 dni, ja sie rozciagalem tak wlasnie solidnie codznien i po tygodniu lojenia nonstop efekt byl odwrotmy, pierwsze 3 dni schodzilem coraz nizej w zaskakujacym tempie, przez kolejne 2 bardziej bolalo ale rozncy nie bylo, potem przez nastepne 2 sobie mysle no Ciekaw jestem skoro ostatnio kilka cm zabrklo to moze dzis sie uda, a tu ZONK !! efekt odwrotny czyli nie moglem zejsc na ten poziom co w 1 dniu !! i tak juz bylo coraz gorzej. Tylko moje rozciaganie wygladalo tak, ze taki zstaw cwiczen rozciagajacych jakie nam pokazano na treningu, to w domciu wszystko nie 10 np nachylen ale 20, i tak kazde cwiczenie po 4 razy, czyli w sumie 4 zastway cwiczen z treningu plus jakies swoje dodatkowe
np. wiaze pasek na nodze (jak juz jestem rozgrzany) gdy stoje stabilnie przeplatam pasek prze drazek do podciagania sie, ktory mam w futrynie i ciagne na dol pasek a noge idzie w gore potem wiaze go do fotela ( raczej prosze o to kupmla lub siostre :p ) i tak stoje i naginam ;]
np. wiaze pasek na nodze (jak juz jestem rozgrzany) gdy stoje stabilnie przeplatam pasek prze drazek do podciagania sie, ktory mam w futrynie i ciagne na dol pasek a noge idzie w gore potem wiaze go do fotela ( raczej prosze o to kupmla lub siostre :p ) i tak stoje i naginam ;]
Kyokushin do konca mych chwil....
...
No wiesz, kazdego dnia robie inne cwiczenia wiec nie moge Ci pwiedziec czy rozciągam sie solidnie
SFD FIGHT CLUB
www.polskieserce.pl
www.pajacyk.pl
http://*******/lc22
...
Też tak miałem. Na początku duże efekty, a później pogorszenie i coraz gorzej. Dlatego teraz robię przerwy, pomagają..
...
A robisz pełny szpagat?
Jak nie to chyba moja metoda jest lepsza
Jak nie to chyba moja metoda jest lepsza

SFD FIGHT CLUB
www.polskieserce.pl
www.pajacyk.pl
http://*******/lc22
...
Hej wam jestem tu pierwszy raz wiec jestem troszke nie obeznany :) Chciał bym wam zadać pytanie.Jakie rozgrzewki i ćwiczenia wykonujecie żeby sie rościognąć bo ja tylko jakieś tam proste jedno ćwieczenie czekam na odpowiedz
Nie ma to jak to :P
...
jestes nieobeznany więc polecam ten link https://www.sfd.pl/search.asp korzytsaj z niego , o rozciąganiu masz w podwieszonych postach w dziale uderzane
...
Nie robię jeszcze pełnego szpagatu - 10cm mi brakuje, chodź jest coraz lepiej. Nie rozciągam się w niedzielę. Powinnienem robić częstsze odpoczynki, ale przetestuje póki co ten rodzaj treningu. Co myślicie o rozciąganiu się kilka razy dziennie?
http://www.itf.prv.pl/rozciaganie/rozciaganie.html - kolega z forum podał mi tą stronę. Dla początkującego jest tam napewno dużo informacji.
Wesołych Świąt i szampańskiego =] Sylwestra każdemu życzę!
http://www.itf.prv.pl/rozciaganie/rozciaganie.html - kolega z forum podał mi tą stronę. Dla początkującego jest tam napewno dużo informacji.
Wesołych Świąt i szampańskiego =] Sylwestra każdemu życzę!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!