Byk dobra robota!
...
słuchaj popychadlo i posmiewisko tego działu
nie szukaj zaczepek
uprzejmie prosze cie o to
nie szukaj zaczepek
uprzejmie prosze cie o to
...
Z beta glukanem jest ten problem, że polska legislatura uznaje go raczej lek, nie za suplement odżywczy.
S. Ambroziak
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat