...
mam pytanie czy można odchudzić twarz???troche to śmieszne ale o ile udało mi się dzięki diecie i fitnessowi zrzucic 5 kilo od zeszłorocznej zimy /oczywiście nadal trzymam linię/ to twarz ciągle mam okrąglutką- chodzi o policzki i podbrudek. Skóra tu jest gruba i podatna na zaczerwienienia i rumieńce- jeśli to ma jakies znaczenie. Robiłam nawet badania TSCH czy to aby nie tarczyca ale na szczeście wyniki były ok.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
hehe to sie mozemy zamienic bo ja bym chciał troche przytyc na twarzy ;p
Zmieniony przez - pilkarz14 w dniu 2004-12-06 20:56:49
Zmieniony przez - pilkarz14 w dniu 2004-12-06 20:56:49
...
"w życiu piękne są tylko chwile"
...
trzeba jeszcze zrzucić z wagi , mozna tez stosowac miejscowe wspomagacze (dział suplementy ? )
chyba ze budowa anatomiczna nie pozwoli ...
chyba ze budowa anatomiczna nie pozwoli ...
XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?
Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
...
nie , tłuszcz spala sie równomiernie z całego ciała a nie z tego czego bysmy chcieli
Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych
...
Twarz możesz wymodelowac za pomocą odpowiedniego make-up.
Trzeba tylko pamiętac o jednej zasadzie: to co chcemy ukryć-przyciemniamy, to co podkreślić-rozjaśniamy.
Zbyt okrągła buzie wyszczupli prosty zabieg: nieco ciemniejszy fluid nakłada sie na bokach twarzy, rozprowadzając go ruchem w dół: od punktu gdzie ucho styka sie ze skroniami, aż do linii zuchwy. Reszte twarzy maluje się jasnym podkładem.
Optycznie zmniejszy się też długi nos albo zbyt obfity podbródek-wystarczy tylko delikatnie przyciemnic te miejsca podkładem, reszte twarzy pokryć o ton jasniejszym.
Ćwiczeń raczej nie znam zadnych...bo jeśli chodzi o twarz to wydaje mi sie ze takie wady da sie skorygowac jedynie operacjami...Słyszalam ze na podbrodek dobre jest ćwiczenie że odchyla się głowę do tyłu i porusza dolną szczęką i tak trzeba to powtarzać, ale nie daje gwarancji ze jest to skuteczne
Trzeba tylko pamiętac o jednej zasadzie: to co chcemy ukryć-przyciemniamy, to co podkreślić-rozjaśniamy.
Zbyt okrągła buzie wyszczupli prosty zabieg: nieco ciemniejszy fluid nakłada sie na bokach twarzy, rozprowadzając go ruchem w dół: od punktu gdzie ucho styka sie ze skroniami, aż do linii zuchwy. Reszte twarzy maluje się jasnym podkładem.
Optycznie zmniejszy się też długi nos albo zbyt obfity podbródek-wystarczy tylko delikatnie przyciemnic te miejsca podkładem, reszte twarzy pokryć o ton jasniejszym.
Ćwiczeń raczej nie znam zadnych...bo jeśli chodzi o twarz to wydaje mi sie ze takie wady da sie skorygowac jedynie operacjami...Słyszalam ze na podbrodek dobre jest ćwiczenie że odchyla się głowę do tyłu i porusza dolną szczęką i tak trzeba to powtarzać, ale nie daje gwarancji ze jest to skuteczne

...
wiesz są ćwiczenia na buzie
ale tak powaznie to jak powiedzial kolega zawodny tłuszcz spala sie rownomiernie i nie ma wspomagaczy na czesciowe odchudzenie
jest to mozliwe poprzez odsysanie ale jak wiadomo money...
a mam takie pytanie czy jak sie jest grubszym to skóra tez sie robi gruba czy to jest uwarunkowane genetycznie i tego nie zmienimy???
ale tak powaznie to jak powiedzial kolega zawodny tłuszcz spala sie rownomiernie i nie ma wspomagaczy na czesciowe odchudzenie
jest to mozliwe poprzez odsysanie ale jak wiadomo money...
a mam takie pytanie czy jak sie jest grubszym to skóra tez sie robi gruba czy to jest uwarunkowane genetycznie i tego nie zmienimy???
Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
też jestem ciekawy
czekamy na 