Ilość wyświetleń tematu: 6103

...
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306

Witamy,
Byliśmy głównym sponsorem Międzynarodowych Zawodów Kulturystycznych Federacji IFBB- Rhein-Neckar-Pokal , które odbyły się w Mannheim Niemcy ( Kulturhaus /Käfertal). Były to zawody kwalifikacyjne landu Badenii -Wirtembergii do Międzynarodowych Mistrzostw Niemiec.
Co roku te zawody przyciągają wszystkich miłośników kulturystyki z całych Niemiec południowych - są jedną z najbardziej prestiżowych i znaczących imprez na tym terenie.
W zawodach w 12 kategoriach uczestniczyło ponad 100 zawodników i zawodniczek.W zawodach startował Mariusz Strzeliński prezentując bardzo dobrą formę - zdobył III miejsce w kategorii powyżej 90 kg. Czy Mariusz słusznie zajął 3 lokatę oceńcie sami
Należy dodać ,że Mariusz utrzymywał forme przez ponad miesiąc czasu od chwili kiedy nieoficjalnie dowiedział się,ze niestety nie może wziąć udziału w PP i MŚ.

WIELKIE BRAWA I UZNANIE DLA MARIUSZA.

Zwycięzcą tej kategorii został Alexander Kirschke. II miejsce zajął Goran Nikolic.
Na zawodach na naszym stoisku każdy mógł zakupić produkty OLIMPa i BIOGENIXa, zrobić sobie zdjęcie z Mariuszem Strzelińskim i Piotrem Głuchowskim, otrzymać plakat, popróbować naszych produktów i napojów.
Gościem specjalnym imprezy był Piotrek Głuchowski ,który dał ciekawy pokaz na scenie głównej.
Ilość widzów oglądających zawody:ok.1000 osób.