SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak zapobiec garbowi?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Od kilku lat moj mezczyzna strasznie sie garbi. U jego ojca zauwazylam sporego garba i probuje go przed tym uchronic. Jednak pas barkowy nie jest zbyt skuteczny(po jakims czasie nawet w nim sie garbi). Co jeszcze mozna zrobic. Jakies cwiczenia, czy pajaczek? Pomozcie, prosze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 112 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36567
Moze daloby sie go namowic na silownie albo chociaz na basen?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Vayo na siłownie raczej nie bo to by mogło POGORSZYĆ sprawę, ale na basen jak najbardziej
...
Napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -3629 dzień Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 158206
garb?
może to raczej wada postawy, a nie garb...łopatologicznie mówiąc, garb to taka duża narośl, deformacja.

to o czym piszesz to zapewne wada postawy.
leczy to ortopeda, lub rehabilitant.

samemu (bez szkodzenia sobie) może stosować:
- basen (zwłaszcza pływanie żabką)
- pas barkowy prostujący (ala pajączek, ale nie pika)
- ćwiczenia wzmacniające mięsnie brzucha
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
Też się garbię, mam to od dziecka, ale staram się z tym walczyć, a od kiedy schudłem i zaczołem ćwiczyć przychodzi mi to coraz łatwiej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jakryc, wiem jak wyglada pajaczek, ale co to jest pika?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
robi coś tak jak przychodzi SMS pik pik pik pik , myszka robi podobnie PI PI PI PI .....

i niech się stosuje do rad JAKRYCA !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2565
http://www.sklep.wsip.com.pl/pl.cgi/web/poziomd0100?d=p&i=1035501&p=00014

troche drogie ale warto,bardzo grube i masa ćwiczeń.

...

...
Napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -3629 dzień Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 158206
typowego "pajączka" nie polecam, bo to przereklamowane g****.
pas barkowy - nakładasz na plecy, odciąga łopatki.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki wielkie za pomoc. Pozdrawiam wszystkich.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23583
Ja jak bylem maly to baba z przychodni kazala mi nosic kij od szczotki przez kilka godzin dziennie, ale w poprzek trzymajac go z tylu wewnetrzna strona lokci.

Pozdrawiam.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nos - stan po bójce

Następny temat

Krwotok podpajęczynówkowy.. az tak zle?

electro
Polecane artykuły