...
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
baca masz racje

Bayern wygrał z MU po rzutach karnych

W meczu rozegranym w Chicago w ramach Champions World Series Bayern Monachium pokonał w rzutach karnych Manchester United 4:2. W regulaminowym czasie mecz zakończy się bezbramkowym remisem.

Zespół z Bundesligi zagrał praktycznie w najmocniejszym składzie, a „Czerwone Diabły” wystawiły zespół rezerwowych.

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
FC Liverpool - Celtic Glasgow 5:1 (2:0)
Bramki: Cisse - dwie (62 i 76 min.), Riise (5 min.), Owen (17 min.), Henchoz (69 min.) - dla Liverpoolu; Beattie (72 min. - karny) - dla Celtiku

Dudek cały mecz na ławie

...
Ekspert
Oglądałem mecz Bayern MU, ale kurva były rzuty karne? Myślałem, ze nie będzie i poszedłem spać , FAQ!!
...
Dudek nie masz czego załować Polsta Sport to tak inteligentna stacja ze nie pokazali rzutów karnych

...
Manch.Utd. 1-2 Celtic

...
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3273
Milan wygrał z Manchesterem United

AC Milan w rzutach karnych pokonał Manchester United w towarzyskim meczu piłkarskim rozegranym w Nowym Jorku.

Manchester wyszedł na prowadzenie w 33. minucie po bramce Paula Scholes’a. „Czerwone Diabły” miały przewagę i mogły zdobyć kolejne bramki, ale tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego na listę strzelców wpisał się niezawodny Andrij Szewczenko.

Seria rzutów karnych była dramatyczna. Spudłowali tylko Roy Keane i Hernan Crespo. W końcu do piłki podszedł bramkarz Manchesteru, Tim Howard i z 11 metrów trafił w słupek. AC Milan wygrał 9:8.

Spotkanie obejrzało aż 75 tys. widzów.
...
Zwycięstwo Romy

Piłkarze AS Roma pokonali w Toronto Celtic Glasgow 1:0 (1:0) w towarzyskim meczu imprezy z cyklu Champions World Series. Zwycięską bramkę zdobył Francesco Totti w 25. minucie.

Totti był centralną postacią meczu. Przed rozpoczęciem gry został powitany przez część widzów owacjami, przez innych - okrzykami i gwizdami. Była to reakcja na zachowanie Włocha podczas meczu mistrzostw Europy w Portugalii, kiedy to opluł Duńczyka Christiana Poulsena.

W trakcie gry Totti imponował techniką, pomysłowymi zagraniami, doskonałą współpracą z Gaetano D'Agostino. Duet ten wypracował zwycięskiego gola. Stanowił też największe zagrożenia bramki Celtiku, bronionej przez 19-letniego Davida Marshalla. W 32. minucie piłka po strzale D'Agostino trafiła w słupek.

Celtic zakończył występy w tournee. Mistrzowie Szkocji w ciągu ośmiu dni przegrali z Chelsea Londyn 2:4, Liverpoolem 1:5 i pokonali Manchester United 2:1.

Roma, która wcześniej przegrała z Chelsea Londyn 0:3, spotka się we wtorek z Liverpoolem.

Spotkanie obserwowało 50 168 widzów. Była to największa widownia na meczu piłkarskim rozegranym na SkyDome w Toronto. Poprzedni mecz na tym stadionie, między Liverpoolem a FC Porto, obserwowało 40 078 widzów.

AS Roma - Celtic Glasgow 1:0 (1:0)
Bramka: Francesco Totti (25)
...
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Hey ile bylo w meczu FC PORTO - GALATSARAY ?? DO PRZERWY 1-0 A DALEJ TO NIE WIEM. I KTO STRZELIL GOLE ? DLA GALATY PIERWSZEGO SUKUR.