Jak rzygasz to ić do toalety chyba niechcesz upierniczyć kompa.....jak ci sie nie podobają to niewchoć a ja pisze to co uważam ża stosowne3 i staram sie diradzać a nie krytykować wszystkich w około tak jak ty wruciłem dziś z wakacji i juz mi humor popsułeś jakoś mnie 10dni nie było to co ty po archiwach mnie szukasz zakochałeś się czy co

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.