SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Garcie-kto wierzy w to co napisali? Brednie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6062
na strefa walki czytając o ricksonie gracie można wyczytać:

"Mając 13 lat brutalnie pobił cięższego o 30 kilo komandosa oddziałów specjalnych, który go uderzył. Komandos wylądował w szpitalu a wszyscy uznali że Rickson "przesadził". Kiedyś, wraz ze swym bratem Roylerem i innym czarnym pasem, Luisem odwiedzili lokalną szkołę karate, wyzwali do walki ćwiczących tam karateków i we trzech pokonali trzydziestu!"

jak myślicie? prawda to czy mit?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
Mam kumpla rezerwistę z kompanii dywersyjno-zwiadowczej BOT, i on mi powiedział tak:
1. są dwie kategorie zołnierzy takich jednostek, jeśli chodzi o SW - tacy co się uczą, czyli zwykli szweje, i kadra - czyli instruktorzy, którzy naprawdę cos umieją
2. ci zwykli szweje mają w tygodniu tylko 2 x po 1 godzinie walki gołymi rękami.

Oczywiście, dotyczy to tylko wojska, powiedziałbym, zwykłego. W jednostkach antyterrorystycznych to wygląda całkiem inaczej.
...
Napisał(a)
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 45 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 34974
poszukaj w archiwum bylo przerabiane tysiac razy;)



pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10091 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 53086
z tym komandosem to np mały Rickson mogl go zajsc od tyłu i przywalic cegłą w głowę...
w kazdej opowiesci tkwi ziarnko prawdy...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 22 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 98631
A dlaczego nie ? Rickson trenował od dzieciństwa wiec w wieku 13 lat juz musiał byc niezły a komandos przecietny komandos w walce face to face z gosciem trenujacym SW nie ma szans, oni ucza się jak załatwiac z zaskoczenia leca techniki po łepkach itd. bo musza opanowac tez kupe innych umiejętnosci niż SW typu strzelanie maskowanie orientacja w terenie. Szkoła karate - też dlaczego nie a gdzie jest napisane że był to 2 na 30, a moze było to wyzwanie do walki 1 na 1 trzydziestu karateków. I sprawa odbyła się w ten sposób 1 podchodził - załatwiony - kolejny pojedynek.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10091 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 53086
To z tymi karatekami jest jasne-walki odbywaly sie po kolei, kazdy z Graciech odklepywal przeciwników, jak na zawodach. BJJ bylo czyms zupelnie nowym, zaskoczenie karateków i brak umiejetnosci walki w parterze dawaly braciom Gracie ogromną przewagę.
Co do tego komandosa to ja osobiscie traktuje tą opowiecs z przymróżeniem oka.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6062
no z komandosem to przesada.
panalbin chyba sam nie wierzysz w to co mówisz-no bez przesady 13 latek pokonuje komandosa-zobacz jaka dysproporcja wagi i sił.
nie wierze ze dorosłego faceta moze pokonać 13latek nawet jeśli nazywa się garcie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 22 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 98631
co powiesz na 13-letniego Tysona rozwalającego bokserów wagi ciezkiej ? A to są udokumentowane fakty w tym wieku wyłapali go z ulicy do szkoły bokserskiej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6062
taaaaaa
dobre bajki 13 letni gówniarz rozwala bokserów.........

heeeeeeeeeee
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 22 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 98631
Troche się trzeba podroczyc bo bedzie za smutno. Wiem że Riksona to oblekli legedą typu jego 500 wygranych ale w kazdej bajce jest ziarnko prawdy. A z Tysonem to nie ściema ale fakty.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26177
Stary co to za głópoty żeby 13 rozwalił boxera jakiej kolwiek wagi ile taki 13 latek mozę ważyć 50 kg?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 22 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 98631
Rany człowieku nie widziałeś nigdy przerosniętych dzieciaków, znam gówniarza 9 lat co wazy 65kg i rośnie. Sam chopdziłem do klasy w podstawówce z gosciem co w 8 klasie miał z 180 i ważył z 90kg, jedz zresztą na jakieś zawody młodzików w wyciskaniu to dopiero zoabaczysz 13-15 letie mutanty.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testy do Policji

Następny temat

TESSENJUTSU

electro
Polecane artykuły