Siema jestem bardzo szczupłym 16-latkiem.Nie mam żadnego sprzętu, tylko sztnge 18kg, hantelkidwa po 2.5kg, skakankę i sprężynę.Chce przez wakacje zacząć ćwiczyć tylko nie wiem jak.Mogę ćwiczyć tylko będę, a jak źle to mi nic nie bedzie wchodzić czy wogule bedzie mi wchodzic bo jestem taki chudy.Chciałbym abyście mi napisali tak żebym zrozumiał jakie ćwiczenia mam wykonywać, żeby mi szybko wchodziło, przez wakacje chyba coś mi wejdzie.Chciałbym też przybrać na masie, dosyć dużo jem ale nie tyje( nie mam tasiemca).
Piszcie jak najwięcej
Z gory dziekuje
Piszcie jak najwięcej
Z gory dziekuje
"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"
Krzysztof Piekarz
(sklompletowane by michail)