Witam,
Ćwiczę już 2 lata. Najpierw była redukcja do 56kg później 6 miesięcy masy gdzie przytyłam do 63kg a teraz znowu jestem na redukcji waga obecna to 58kg. Obojętnie ile ważne cały czas mam uporczywa fałdkę pod lewym posladkiem. Ogólnie ćwiczę 4x w tygodniu planem góra dół. Czy problem jest w tym, że mam jeszcze za dużo tkanki tłuszczowej? Już sama nie wiem co robić żeby się tego pozbyć
Zmieniony przez - Kxk11 w dniu 2023-04-03 18:19:04
Ćwiczę już 2 lata. Najpierw była redukcja do 56kg później 6 miesięcy masy gdzie przytyłam do 63kg a teraz znowu jestem na redukcji waga obecna to 58kg. Obojętnie ile ważne cały czas mam uporczywa fałdkę pod lewym posladkiem. Ogólnie ćwiczę 4x w tygodniu planem góra dół. Czy problem jest w tym, że mam jeszcze za dużo tkanki tłuszczowej? Już sama nie wiem co robić żeby się tego pozbyć
Zmieniony przez - Kxk11 w dniu 2023-04-03 18:19:04
Krzysztof Piekarz