Szacuny
1
Napisanych postów
12
Wiek
32 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
224
Niestety nie polecam firmy Gym Glamour, ze wzgledu na podejście do klienta. Wysyłają wadliwe produkty, potem wmawiają, że wada nie jest ich winą i pieniędzy nie chcą oddać ani wymienić produktu. Dużo par legginsów mam od nich, ale takie podejście jest nieakceptowalne :( więc przestrzegam
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Wiek
4 lata
Na forum
4 lata
Przeczytanych tematów
116
Uzupełniając wcześniejszą wypowiedź:
Uważam, że nie jest to firma robiąca ubrania warte swojej ceny. Wszystko co zakupiłam pruło się, nitki szybko wyłażą ...słaba jakość
Zmieniony przez - Hannah.Nah w dniu 2022-01-16 19:03:38
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
5 lat
Przeczytanych tematów
33
Już nieaktualne, ale ku przestrodze, nie polecam legginsów bezszwowych, rozmiar M za duży i to sporo, więc kupiłam S, jest idealny, niezbyt obcisły, nawet trochę luźny w pasie, niestety po 2 treningach legginsy wyglądają tak, jak na zdjęciu xd nie hejtuje całej marki, bo z spodenkami bezszwowymi bardzo się lubię i mam 4 pary, za to legginsy, to katastrofa