Napewno nic ci się nie stanie .Bierz spokojnie .
Sam brałem dużo większe dawki przed długi czas i nic mi nie było ,i nie słyszałem ,żeby ktoś się skarżył z tego powodou .
Sam brałem dużo większe dawki przed długi czas i nic mi nie było ,i nie słyszałem ,żeby ktoś się skarżył z tego powodou .

, i tego sie boje jakas cukrzyca czy cos... dlatego pytam kto pyta nie bladzi