Benchpress RAW
1. Zbigniew Koper ur.04.10.1953r. Kat. wag. 75Kg M6
2. Krystyna Abramczyk ur.23.04.1965r. Kat. wag. +90kg M4
3. Zbigniew Cabaj ur.10.04.1955r. Kat. wag. 90kg M6
4. Henryk Świerzy ur.08.03.1956r. Kat. wag. 110Kg M5
5. Roman Raczkowski ur.13.02.1961r. Kat. wag. 100Kg M5
6. Bartłomiej Prukop ur.14.01.2007r. Kat. wag. 48Kg T13-15
7. Michał Kopiec ur.29.08.1974r. Kat. wag. 90Kg M2
8. Marta Sak ur.05.11.2001r. Kat. wag. 56Kg T18-19
9. Roman Wanot ur.22.05.1948r. Kat. wag. 82,5kg M7
10.Sławomir Sudak ur.27.02.1969r. Kat. wag. 82,5kg M3
11.Rafał Pałubicki ur. 1976r. Kat. wag. 125Kg O M
12.Kazimierz Tamiłowski ur.02.02.1948r. Kat. wag. 82,5kg M7
13.Bartłomiej Koziara ur.06.05.1996r. Kat.wag. 82,5kg J23
14.Jakub Chrzanowski ur.22.09.1997r. Kat.wag. 75Kg J23
15.Arkadiusz Duranowski ur.06.11.1982r. Kat. wag. +140kg O
16.Tomasz Trzciński ur.17.09.1982r. Kat.wag. 100Kg O
17.Michał Potocki ur.26.04.1993r. Kat.wag. 82,5kg O
18.Marta Religa ur.19.04.2004r. Kat.wag. 60Kg T13-15
19.Piotr Jęsiak ur.13.07.1993r. Kat.wag. 67,5kg O
20.Zdzisław Sadowski ur.10.05.1989r. Kat.wag 110kg O
21.Karol Kwiatkowski ur.05.10.2003r. Kat.wag 67,5kg T16-17
22.Marta Chachuła ur.07.12.1987r. Kat.wag 75kg O
23.Ryszard Wilczak ur.26.10.1955r. Kat.wag. 110Kg M6
24.Marcin Gołębiewski ur.03.09.1991r. Kat.wag. 110Kg O
25.Damian Mendlewski ur.12.01.2001r. Kat.wag. 67,5kg T18-19
26.Michał Zębrowski ur.12.02.1991r. Kat.wag. 67,5kg O
27.Krzysztof Bożyczko -Jałocha ur.02.09.1965r. Kat.wag. 125Kg M3
28.Marek Melaniuk ur.09.09.1990r. Kat.wag. 75Kg O
29.Sebastian Żołądek ur.11.03.2006r. Kat.wag. 60Kg T13-15
30.Adam Kawka ur.19.06.1997r. Kat.wag. 75Kg O
31.Kacper Kostera ur.06.05.2002r. Kat.wag. 90Kg T 16-17
32.Filip Maciejewski ur.04.10.2002r. Kat.wag. 60Kg T18-19
33.Justyna Marcińczyk ur.05.08.2000r. Kat.wag. 60Kg J23
34.Antoni Kaliński ur.01.10.1953r. Kat.wag. 67,5kg M6
35.Jakub Chrzanowski ur.22.09.1997r. Kat.wag. 75 kg J23
36.Hovhannes Yazichyan ur.08.08.1971r. Kat.wag. 100Kg M2
37.Marcin Karkula ur.22.12.1982r. Kat.wag. +140kg O
38.Łukasz Betiuk ur.09.02.1987r. Kat.wag. 82,5kg O
39.Rafał Gomuła ur.30.10.1974r. Kat.wag. 125Kg M2
40.Paweł Jabłoński ur.26.03.1961r. Kat.wag. 82,5kg M4
41.Ireneusz Pryk ur.06.04.1970r. Kat.wag. 82,5kg M3
42.Donata Pryk ur.02.04.1993r. Kat.wag. 56Kg O
43.Mateusz Kacperski ur.27.09.1997r. Kat.wag. 125Kg J23
44.Paweł Pracownik ur.27.08.1973r. Kat.wag. 75Kg M2
45.Natalia Wencel ur.28.11.1997r. Kat.wag. 56Kg J23
46.Kamil Bałdyga ur.16.10.1988r. Kat.wag. 125Kg O
47.Anna Kubaszewska ur.21.01.1995r. Kat.wag. 56Kg O
48.Piotr Garbaczewski ur.12.12.1997r. Kat.wag. 100Kg J23
49.Łukasz Dalewski ur.07.10.1982r. Kat.wag. 125Kg O
50.Michał Mikulski ur.27.08.2001r. Kat.wag. 75Kg T18-19
51.Adrian Grabski ur.12.09.1982r. Kat.wag. 125Kg O
52.Eryk Gródż ur.05.08.2001r. Kat.wag. 82,5kg T18-19
53.Patryk Bała ur.18.05.2002r. Kat.wag 82,5kg T16-17
54.Patryk Heblowski ur.05.05.2000r. Kat.wag. 67,5kg J23
55.Adrian Kabat ur.23.06.2001r. Kat.wag. 67,5kg T18-19
56.Robert Drozdowski ur.04.02.1979r. Kat.wag. 140 kg M1
57.Mariusz Bartołowicz ur.10.12.1979r. Kat.wag. 110Kg M1
58.Marceli Trompa ur.15.06.1981r. Kat.wag. 100Kg O
59.Eugeniusz Wittstock ur.21.02.1961r. Kat.wag. 82,5kg M4
60.Michał Poczynek ur.21.12.1981r. Kat.wag. 140Kg O
61.Wojciech Grabowski ur.31.03.1951r. Kat.wag. 110Kg M6
62.Norbert Kanduła ur. kat.wag. 90Kg J23
63.Przemysław Borkowski ur.11.05.2005r. Kat.wag. 60Kg T13-15
64.Patryk Kaczmarek ur.23.04.1995r. Kat.wag. 90Kg O
65.Maciek Sujewski ur.02.01.2003r. Kat.wag. 82,5kg T16-17
66.Jan Matej ur.18.10.1947r. Kat.wag. 90Kg M6
67.Józef Matej ur.29.01.1954r. Kat.wag. 100Kg M4
68.
Andrzej Kołodziejczyk ur.10.11.1990r. Kat.wag. 75Kg O
69.Oliwer Stenka ur.29.10.2001r. Kat.wag. 82,5kg T18-19
70.Jarosław Buczko ur.24.04.1992r. Kat.wag. 100Kg O
71.Dorian Jarosz ur.31.08.2005r. Kat.wag. 60Kg T13-15
72.Adam Kawka ur.19.06.1997r. Kat.wag. 75Kg J23
73.Martyna Dubij ur.14.05.1999r. Kat.wag. 52Kg J23
74.Hubert Przybyłek ur.11.08.1993r. Kat.wag. 100Kg O
75.Paweł Zadrożny ur.12.06.1998r. Kat.wag. 82,5kg J23
76.Hubert Przybyłek ur.11.08.1993r. Kat.wag. 100Kg O
77.Damian Chrostek ur.07.11.2001r. Kat.wag. 82,5kg T18-19
78.Mateusz Stermolewski ur.21.05.2001r. Kat.wag. 82,5kg T18-19
79.Mariusz Matejko ur.23.03.1989r. Kat.wag. 90Kg O
80.Magdalena Ciureja ur.17.08.1988r. Kat.wag. 90Kg O
81.Marek Dawidowicz ur.26.01.1970r. Kat.wag. 140Kg M3
82.Dawid Urbanowicz ur.05.11.1999r. Kat.wag. 82,5kg J23
83.Juliusz Zbierski ur.02.04.1974r. Kat.wag. 90Kg M2
84.Wiesław Kiwacki ur.11.11.1976r. Kat.wag. 75Kg O
85.Daniel Żarnowski ur.23.01.1981r. Kat.wag. 125Kg O
86.Hubert Fink ur.15.11,1999r. Kat.wag. 90Kg J23
87.Wojciech Kaliciak ur. kat.wag. 100Kg M2
88.Krzysztof Zakrzewski ur. kat.wag. 100Kg M1
89.Rafał Niedżwiecki ur.02.07.1984r. Kat.wag. 110Kg O
90.Paweł Pruszyński ur.04.04.1988r. Kat.wag. 90Kg O
91.Andrzej Kołodziejczyk ur.10.11.1990r. Kat.wag. 75Kg O
92.Stefan Sochański ur.17.11.1948r. Kat.wag. 90Kg M7
93.Anita Grądzka ur. kat.wag. 48Kg O
94.Eryk Banach ur.20.09.2005r. Kat.wag. 67,5kg T13-15
95.Artur Kozłowski ur.25.10.2002r. Kat.wag. 100Kg T16-17
96.Kamil Byszewski ur.01.01.1986r. Kat.wag. 100Kg O
97.Bogdan Kropidłowski ur.27.08.1971r. Kat.wag. 75Kg M2
100.Oskar Kropidłowski ur.15.09.2005r. Kat.wag. 56Kg T13-15
101.Kryspin Mankowski ur.11.12.2001r. Kat.wag. 90Kg T18-19
102.Marcin Pujan ur.10.11.1980r. Kat.wag. 90Kg M1
103.Łukasz Żulczyk ur.24.02.1987r. Kat.wag. 82,5kg O
104.Patryk Kozieł ur.04.07.1987r. Kat.wag. 100Kg O
105.Przemysław Dobrowolski ur.31.08.1986r. Kat.wag. 100Kg O
106.Marek Tokarski ur.04.08.1981r. Kat.wag. 82,5kg O
107.Jan Cenkiel ur.16.03.1949r. Kat.wag. 90Kg M7
108.Arkadiusz Polok ur.12.05.1973r. Kat.wag. 110Kg M2
109.Mateusz Rosiński ur.21.02.1999r. Kat.wag. 100Kg J23
110.Arkadiusz Herodowicz ur.07.10.1982r. Kat.wag. 125Kg O
111.Jakub Łabaj kat.wag. 90Kg
112.Leszek Pasieka kat.wag. 90Kg
113.Michał Kowalski ur.10.12.2001r. Kat.wag. 82,5kg T18-19
114.Patryk Kozieł ur.04.07.1987r. Kat.wag. 100Kg O
115.Mateusz Garbowski ur.07.05.1993r. Kat.wag. 100Kg O
116.Krystian Krzywak ur.30.12.2003r. Kat.wag. 90Kg T16-17
117.Wojciech Witkowski ur.03.05.2003r. Kat.wag. 82,5kg T16-17
118.Mateusz Sapeta ur.20.05.2002r. Kat.wag. 75Kg T16-17
119.Mateusz Rufkiewicz ur.27.06.1988r. Kat.wag. 90Kg O
120.Mariusz Walkiewicz ur.17.10.1978r. Kat.wag. 100Kg M1
121.Jan Biskup ur.27.03.1954r. Kat.wag. 100Kg M6
122.Bernard Arendt ur.10.01.1985r. Kat. wag. 110Kg O
123.Krzysztof Cieślak ur.09.11.1984r. Kat. wag. 140Kg O
124.Damian Matusiak ur.17.06.1983r. Kat. wag. 67,5kg O
125.Mariusz Walkiewicz ur.17.10.1978r. Kat. wag. 100Kg M1
126.Łukasz Waszczuk ur. kat. wag. 110Kg O
127.Marcin Czaja ur.06.04.1976r. Kat. wag. 140Kg M1
128.Robert Kanclerz ur.09.04.1978r. Kat. wag. 100Kg M1
129.Honorata Kaczorowska ur.22.07.1985r. Kat. wag. 60Kg O
130.Aleksandra Karczewska ur.18.01.1995r. Kat. wag. 56Kg O
131.Krystian Ludkowski ur.21.10.1998r. Kat. wag. 125Kg J23