Rafał Pałubicki - 225 kg

Gratulacje !

...
Ze strony klubu Hulk Gym Sarbia...

W ubiegłą sobotę odbył się I Otwarty Puchar Szczecinka w wyciskaniu sztangi leżąc oraz w martwym ciągu. Zawodnicy klubu Futurebody, a także Hulk Gym Sarbia wspólnymi siłami rywalizowali z zawodnikami z całej Polski. Futurebody reprezentowali Kasia Mazur, Marcin Racinowski oraz Kacper Maszczak, a klub Hulk Gym Sarbia Marcin Kosut, Nikodem Hapka i Miron Dembski.
W klasyfikacji drużynowej w wyciskaniu nasi zawodnicy zdobyli 6 miejsce z wynikiem 457,89 pkt Wilksa, zaś w martwym ciągu zdobyli 4 miejsce z wynikiem 738 pkt, ustępując jedynie drużynom ze Złocieńca, Wrocławia i Jankowa.
W klasyfikacji indywidualnej w wyciskaniu sztangi leżąc niestety nie udało się zdobyć podium, ale za to w martwym ciągu poszło znacznie lepiej. Kasia Mazur zdobyła 3 miejsce w kategorii wagowej do 63kg podnosząc 95 kg. Miron Dembski z wynikiem 242,5 kg zdobył 2 miejsce w kategorii wagowej do 85 kg, a także 2 miejsce w kategorii wiekowej junior do 19 lat. Marcin Kosut z wynikiem 265 kg zdobył drugie miejsce w kategorii do 95 kg. Natomiast Kacper Maszczak z wynikiem 312,5 kg zdobył 1 miejsce w kategorii wagowej do 105 kg, 1 miejsce w kategorii wiekowej senior 24-39 lat, a także okazał się najsilniejszy spośród wszystkich zawodników zdobywając 1 miejsce w kategorii OPEN.
...
Ze strony Loft Fitness

Nasza Ekipa Loft Fitness Złocieniec zaliczyła udany debiut w I Otwarty Puchar Szczecinka Wyciskanie Klasyczne & Martwy CIĄG zajmując 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej
W klasyfikacjach indywidualnych nasi koledzy też zajęli bardzo wysokie stanowiska
W kategorii Martwy Ciąg :
do 67,5 kg Paweł Chojnacki zajął 3 miejsce z wynikiem 155 kg
do 75 kg Paweł Grab zajął 2 miejsce i 1 służb mundurowych z wynikiem 230 kg
do 75 kg Mariusz Łydziński zajął 5 miejsce i 2 służb mundurowych z wynikiem 190kg
do 120 kg Kamil Kargul zajął 1 miejsce oraz 3 w kat open z wynikiem 290 kg
do 120 kg Marcin Czermiński zajął 3 miejsce z wynikiem 257,5 kg
Bardzo dziękujemy naszym zawodnikom oraz wszystkim osobom, którzy nas wspierali

Szczególne podziękowania dla naszego klubowego kolegi i trenera Paweł Grab za cenne uwagi treningowe, zorganizowanie drużyny oraz zmotywowanie do udziału w zawodach