Szacuny
6
Napisanych postów
164
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1947
Czesc mam takie pytano co do "ziół anabolicznych" Chodzi mi szczgólnie o ashwagandhe i kozieradke czy one podnaszą testosteron tylko ten wolny czy ponad norme mogę ? Bo czytałem w necie ze robiono badania i ashwagandha moze ponieść nawet o 140%. I czy suplementacja ashwagandha + kozieradka to dobry pomysł? Ogólnie co sadzicie o takich zioła nw sarsaparila czy maca?
Szacuny
6
Napisanych postów
164
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1947
to czemu tak "fajnie" piszą o tych ziołach? I to w więszosci artykółów? Wgl ktos brał i może sie podzielic efetkami? i czy sie rózni ashwagandha tabsach a proszku? w tabsach sa tansze? gdzie powinno byc drozej
Zmieniony przez - trakers w dniu 2017-06-10 23:26:31
Szacuny
12166
Napisanych postów
162293
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1243422
dzialanie prozdrowotne moze miec szerokie spektrum, jednak jakby tak bylo jakw opisach, to po ziemi chodzilyby same samce alfa i kolesie nabuzowani tetsosteronem, a tak nie jest pomimo suplementacji
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17767
Napisanych postów
133525
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467603
jak się dobrze odzywiasz, trenujesz to różne ziółka mogą wspomóc Twój organizm, a sporo osób o tym zapomina i gdzieś coś przeczyta w kolorowej gazetce dla pań domu że zielona herbata odchudza i np tak pani ją kupi i się zawiedzie bo nie działa, ale jak ma coś działać jak tapani nie prowadzi zdrowego trybu życia.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.