SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[S] Białko WPC 40zł za kg

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
Hej, mam możliwość zakupu białka WPC 80 zależy od ilości ale maksymalnie 40zł za kg jak by dużo chętnych było to i po 35zł może by wyszło. Smak neutralny - według mnie smakuje jak mleko w proszku.
Z tym, że sprzedają tylko na większe ilości. Gdyby znalazło się parę osób to bym kupił więcej i porozsyłał do Was.

Jest ktoś chętny? W zdjęciach etykieta.








Zmieniony przez - eloplayer w dniu 2016-11-21 18:08:29

elo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
raczej nikt Ci w tej cenie nie weźmie, na allegro jest wpc hi teca 30zł za 750g z przesyłką za free, SFD wersja econo 33zł, a tutaj 40zł/kg, więc żadna opłacalność
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
No 750g to 3/4 kilograma więc 750gram wychodzi po 30zł.

Nie wiem gdzie tego hiteca znalazłeś ale raczej to nie było białko tylko jakiś gainer.

SFD
z kolei ma 70% białka a nie 80 no i teraz jest w promocji po 33, a normalnie kosztuje ponad 40zł za 750g.

Jak by się znalazło chętnych na więcej to by było 35zł za kg albo i taniej, więc opłaca się na pewno bo to 750 by wychodziło po 26zł. Inaczej sam bym się nie interesował...

elo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
Ale może masz rację jeszcze bawić się z wysyłką. Może lepiej znajdę tutaj kilku znajomych zrzucę się i spokój :)

elo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
zdecydowanie to wpc, nie gainer na oficjalnym fanpage wrzucali link do allegro, zresztą wystarczy wklepać, na pewno znajdziesz, może jeszcze lepsza opcja dla Ciebie niż to białko tutaj
A SFD ma to w stałej promocji, to taki chwyt marketingowy, 40zl kosztuje wesja plus, ale wecono w stalej cenie 33.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
No z tym, że z SFD ma tylko 70% a ja najchętniej bym na izolacie jechał :) No i jeszcze przesyłka to mi się nie opłaci.
Hiteca znalazłem ale cena za kilo to jakieś 42zł.

Tak czy inaczej chyba lokalnie zapytam parę osób to się zrzucimy i weźmiemy worek. Kiedyś dostałem tego białka 4kg i muszę powiedzieć, że byłem mega zadowolony, mimo, że bez smaku.

elo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5177
Zjadłem tego białka już parę worków (a'15 kg). Smak jest lipny, rozpuszczalność super. Najważniejsze, że jest to WPC od producenta - więc pomijamy dystrybutora i jego koszty oraz marże. Ostatnio płaciłem 23 zł/kg - cenowo nie do pobicia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
No po 23zł to chyba paletę bym musiał brać żeby taka cena była.
U mnie przy 10kg jest po 40zł ale jak już by brać 20kg to 35zł.
Przy 50kg dopiero jest po 30zł.

A dalej to już nie pytałem. Normalnie takich małych ilości nawet nie sprzedają, więc to i tak po znajomości.

No ale 10kg sam to będę pół roku jeść, poza tym to nie wydam na białko 400zł na raz bo mnie nie stać.

Te z hiteca w promocji na allegro w sumie ceną zachęca. Za pół ceny to można kupić i smakowe jest.

elo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5177
350 zł za worek 15kg w sklepie firmowym przy mleczarni. Tylko musisz kupić na miejscu - nie wysyłają.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
No to muszę podjechać, mam jedną jakieś 30km ode mnie, tylko nie wiem czy tam jest jakiś sklep przyzakładowy.
Dzięki za info.

elo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5177
Mają sklep i sprzedają od jednego worka. Sklep jest na pewno w siedzibie głównej - jak jest w oddziałach to nie wiem.


Zmieniony przez - Holly w dniu 2016-11-22 12:32:51
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Otwarte w Listopadzie tego roku suple: VIRUS, HydroWhey, CM3, aminokwasy real pharm

Następny temat

[S] Gryf mocno łamany + obciążenie + ławeczka do brzuszków

electro
Polecane artykuły