Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mam pytanie ostatnio zobaczylem w sklepie urzadzenie do elektrycznej stymulacji miesni, mam w zwiazku z tym pytanmie czy ktos tego uzywal. Czy mozna poprawic tym sobie sylwetke. jakie sa skutki uboczne ?
Dlaczego sie tego powszechnie nie uzywa ? czy warto w koncu to kupic ???
Szacuny
3
Napisanych postów
4637
Wiek
43 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
17516
osobiscie nie mialem okazji wyprobowac tego bajeru ale slyszalem ze to lipa dla starszych ludzi ktorzy maja klopoty z chodzeniem wtedy zeby jakos funkcjonowac to im sie przydaje.
Jesli ktos to przetestowal to prosimy o odpowiedz bo z reklam faktycznie mozna wywnioskowac ze to jest jakies cudenko...
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Osobiście sprawdziłem na sobie dziłanie tego ustrojstwa. Efekt podobny do tego jaki można osiągnąć przy normalnym treningu( napięcie mięśni-nawet dość porządne na maxymalnej stymulacji)
Minusy. Czas działania do 10 min w jednym cyklu. (A żeby osiągnąć efekt ja przynajmniej muszę robić sesje po 45min)
Bardzo nieprzyjemne odczucia w trakcie działania urządzenia( masz wrażenie że jakieś robale skręcają się pod skórą)
Cena nieadekwatna do jakości i wyników.
Brak poprawy siły mięśniowej- tu nie poprawia się przekażnictwo nerwowo-mięśniowe-bo jest nie potrzebne w trakcie pracy stymulatora.
Plusy. Uspokojone sumienie
Nie trzeba myśleć o napinaniu mięśni (to się samo dzieje)
Wniosek
Nie polecam i sam już nie urzywam, wolę pujść do siłowni na 45min i skatować brzuch, niż znów poczuć to strasznie nieprzyjemne uczucie skręcania mięśni. Brrrr....
Ale sam musiałem się o tym przekonać.
Z poważaniem ARKADY
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
pozyczylem to kiedys od znajomego na troche - strasznie nieprzyjemne wrazenie, jakby cie kopal prad o niewielkim natezeniu.
fuj.
ale moze ktos to lubi
heheh
przemq
**************
"Learn from the mistakes of others, you may not live long enough to make them all yourself."