SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2410
Mam dziwna sprawe..... Co mi moze byc.... Potrafie zjesc np pol kg jedzenia stanac na wage i wazyc 0,5 kg wiecej a czasami zjem i zaczynam sie pocic jak swinia moje dlonie stopy i pachy z pod pach to normalnie cieknie az po boku do samych spodni.... i wtedy jak staje na wage po np 20 min takiego wypacania to potrafie wazyc z 2kg mniej.... I tez czesto jak wracam z treningu jestem napompowany na maxa siadam sobie wypije bulta i znow nagle zaczynam sie caly pocic i pompa nagle schodzi tak jakbym wgl nie cwiczyl... Czasami pompa potraafi sie utrzymywac nawet cala noc wstaje z rana i czuje sie dalej napompowany a czasami znika w ciagu 15 min po treningu co to moze byc? bo to juz robi sie na prawde nie znosne.... AAaaaa i czasami po jedzeniu mam tez dziwne mrowienie w stopach nogi mi drentwieja jak dlugo siedze np ..... A witaminy i aminokwasy biore... I moje zyly czytalem ze moga sie zmniejszac od roznej temperatury w otoczeniu a u mnie jest tak ze siedze w tym samym pokoju i raz sa wypokle i grube a czasami robi mi sie zimno a siedze w tym samym pomiejszczeniu z ta sama temperatura i moje zyly robia sie lekko wypukle ale sa strasznie chudziutkie....



Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2015-10-20 15:27:50

Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2015-10-20 15:30:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Zacznij od wizyty u lek POZ i zrobienia podst badan laboratoryjnych.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2410
Bylem i robilem badania i jest ze mna wszystko dobrze... Mam wrazenie ze ktos mi w tym pomaga :) Bo nie ktore osoby wiedza jak sie czuje a nawet im tego nie mowie.... A np wchodzilem na cykl i ktos pow ze tak wejdziesz na cykl i bd chudl a nie rosl no i jest tak jak pow :) To mnie nie pokoi wlasnie i chcialbym odp jakiegos eksperta co moze wywolywac takie rzeczy.... Bo jak zyly mi sie kurcza to i ja sie kurcze nawet moj penis robi sie chudszy....;/ I jak mowie ze sie kurcze to mowia ze juz tak w glowie mam ze mi sie wydaje to i wgl ale biore centymetr i widze mniejsze obwody staje na wage i widze mniejsza wage wiec nic mi sie nie wydaje :)


Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2015-10-20 15:41:21
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79357
czytając Twoje inne wypowiedzi na forum, na mysl przychodzi mi jedno, a wlasciwie dwie rzeczy, albo jestes trollem/marnym prowokatorem albo jedyna pomoc dla Ciebie to po prostu psychiatra..

"15 kg w 4 tyg." , " jak tak sie wypacam to ogolnie jest ostra rzezba widac 6 kratek na brzuchu ale najczesciej schodzi mi z rak bo w pracy ciagle je uzywam"

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol glowy podczas obracania

Następny temat

"ciągnący" ból w okolicy bicepsów

electro
Polecane artykuły