Mam dziwna sprawe..... Co mi moze byc.... Potrafie zjesc np pol kg jedzenia stanac na wage i wazyc 0,5 kg wiecej a czasami zjem i zaczynam sie pocic jak swinia moje dlonie stopy i pachy z pod pach to normalnie cieknie az po boku do samych spodni.... i wtedy jak staje na wage po np 20 min takiego wypacania to potrafie wazyc z 2kg mniej.... I tez czesto jak wracam z treningu jestem napompowany na maxa siadam sobie wypije bulta i znow nagle zaczynam sie caly pocic i pompa nagle schodzi tak jakbym wgl nie cwiczyl... Czasami pompa potraafi sie utrzymywac nawet cala noc wstaje z rana i czuje sie dalej napompowany a czasami znika w ciagu 15 min po treningu co to moze byc? bo to juz robi sie na prawde nie znosne.... AAaaaa i czasami po jedzeniu mam tez dziwne mrowienie w stopach nogi mi drentwieja jak dlugo siedze np ..... A witaminy i aminokwasy biore... I moje zyly czytalem ze moga sie zmniejszac od roznej temperatury w otoczeniu a u mnie jest tak ze siedze w tym samym pokoju i raz sa wypokle i grube a czasami robi mi sie zimno a siedze w tym samym pomiejszczeniu z ta sama temperatura i moje zyly robia sie lekko wypukle ale sa strasznie chudziutkie....
Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2015-10-20 15:27:50
Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2015-10-20 15:30:44
Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2015-10-20 15:27:50
Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2015-10-20 15:30:44
Krzysztof Piekarz
