SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol glowy podczas obracania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51
Witam, nic poważnego ale na internecie nie umialem znalesc odpowiedzi
Odkąd pamietam od zawsze napewno od 10 lat minimum a mam 22 lata
Podczas obracania glowy w lewo praw lub góra dół najszybciej jak moge boli mnie w tedy w środku
Czy to jest normalne? co moze byc tego przyczyną dodam że prawie nigdy w życiu nie skarzylem sie
na ból głowy.
Dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 647 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4446
Też to kiedyś miałem, trzeba uważać,aby gwałtownie nie skręcać głową .Pomoże wyciskanie sztangi w staniu z małym obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51
Ale mi to w ogole nie przeszkadza , to nie jest tak ze ja sie szybko popatrze w lewo tylko jak bym chcial pobic rekord predkosci lewo prawo lewo prawo :) więc jestem ciekawy co może byc tego przyczyną bo chyba to nie jest normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1388
Możesz mieć jakiś problem z kręgami szyjnymi, np. zniesienie lordozy. Warto zrobić RTG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10667
Gdybyś nie miał tego od 10 lat to bym powiedział, że masz przewianą szyję. A może masz jakieś stałe zapalenie? Wizyta u lekarze konieczna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ma ktoś jeszcze jakis inny pomysl? mi to w ogole w zyciu nie przeszkadza , teraz porobilem pare razy jak najszybciej umie lewo prawo i bol sie utrzymuje przez jakies 5 sekund po tym ale taki juz leciutki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ja to moze mam nawet cale zycie :) mowie ze na pewno od 10 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dtętwienie rąk

Następny temat

Pomocy

Fitmeal