SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol glowy podczas obracania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 51
Witam, nic poważnego ale na internecie nie umialem znalesc odpowiedzi
Odkąd pamietam od zawsze napewno od 10 lat minimum a mam 22 lata
Podczas obracania glowy w lewo praw lub góra dół najszybciej jak moge boli mnie w tedy w środku
Czy to jest normalne? co moze byc tego przyczyną dodam że prawie nigdy w życiu nie skarzylem sie
na ból głowy.
Dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 653 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4469
Też to kiedyś miałem, trzeba uważać,aby gwałtownie nie skręcać głową .Pomoże wyciskanie sztangi w staniu z małym obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 51
Ale mi to w ogole nie przeszkadza , to nie jest tak ze ja sie szybko popatrze w lewo tylko jak bym chcial pobic rekord predkosci lewo prawo lewo prawo :) więc jestem ciekawy co może byc tego przyczyną bo chyba to nie jest normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1388
Możesz mieć jakiś problem z kręgami szyjnymi, np. zniesienie lordozy. Warto zrobić RTG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Gdybyś nie miał tego od 10 lat to bym powiedział, że masz przewianą szyję. A może masz jakieś stałe zapalenie? Wizyta u lekarze konieczna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 51
Ma ktoś jeszcze jakis inny pomysl? mi to w ogole w zyciu nie przeszkadza , teraz porobilem pare razy jak najszybciej umie lewo prawo i bol sie utrzymuje przez jakies 5 sekund po tym ale taki juz leciutki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 51
ja to moze mam nawet cale zycie :) mowie ze na pewno od 10 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dtętwienie rąk

Następny temat

Pomocy

WHEY premium