SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przemecznie :(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
plecy+bic

PLECY
- podciaganie na drazku szerokim uchwytem - 4 serie na maxa (wyjdzie okolo 10 w serii)
- podciaganie sztangielek w lezeniu na laweczce poziomej - 4 serie, progresja
- wznosy barkow ze sztanga - 3 serie progresja
- martwy ciag - 3s., progresja

BIC
- uginanie ramion ze sztangielkami stojac, 4s progresja
- uginanie ramion stojac z raczka wyciagu, jednoracz na zmiane, 3s stale obciazenie

i dodatkowo
- uginanie nadgarstkow podchwytem w siadzie 3s. ???????? - nie wiem jak tutaj dac

Moze tak byc czy cos zmienic?????????????

Ten trening chcialbym cwiczyc 4-5 tygodni, potem jakis 2 tygodniowy trening regeneracyjny typu ACT, chyba gdzies w "CYKLICZNOSCI..." jest :)
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
PLECY
- podciaganie na drazku szerokim uchwytem - 4 serie na maxa (wyjdzie okolo 10 w serii)
- podciaganie sztangielek w lezeniu na laweczce poziomej - 4 serie, progresja
- wznosy barkow ze sztanga - 3 serie progresja TO ZRÓB PO MARTWYM
- martwy ciag - 3s., progresja

BIC
- uginanie ramion ze sztangielkami stojac, 4s progresja ZAMIEŃ TO NA SZTANGĘ
- uginanie ramion stojac z raczka wyciagu, jednoracz na zmiane, 3s stale obciazenie

i dodatkowo
- uginanie nadgarstkow podchwytem w siadzie 3s. ???????? - nie wiem jak tutaj dac 2 SEREI X MAX STAŁYM.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
A jak dlugo mam sietrzymac tego planu? 4-5 tygodni a potem ile regeneracyjnego?

Po regeneracyjnym wrocic do tego czy pozmieniac?
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Zrób 2-3 tyg i wróć tutja- pomyslimy-

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
-------------------------------------------------------------
BIC
- uginanie ramion ze sztangielkami stojac, 4s progresja ZAMIEŃ TO NA SZTANGĘ
- uginanie ramion stojac z raczka wyciagu, jednoracz na zmiane, 3s stale obciazenie
-------------------------------------------------------------

A moge ta sztange zamienic na cos innego? Bo juz sie troche namachalem ta sztanga i chyba juz mi tak "nie wchodzi". Potrzbuje czegos nowego :) Wyciag bedzie ok. Zawsze robilem sztanga "lamana". Co proponujesz?
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Próbuj.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
Chcialem, zebys mi zaproponowal jakas alternatywe. Na co zamienic cwiczenie ze sztanga? Drugie cwiczenia mialbym jednaracz wyciag.
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Spoko- jak męczy Cię sztanga rób sztangielka,moi- wybierz coś z "Atlasu Ćwiczeń"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
Witam po jakims czasie.. treningi jestem po tym cyklu jak wyzej, cwiczylem tak 4 tygodnie, czas na regenracje... co teraz? Michail!?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
Wiec jak jest z tym treningiem regeracyjnym??????????????????????? bo juz najwyzszy czas! a niekt nie odpowiada
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa

Następny temat

Paski z karimatą!

electro
Polecane artykuły