witam
Bardzo bym prosil o usuniecie mojej historii , poniewaz chcialbym wziac udzial w konkursie na sfd.pl , ktory moze byc opublikowany na facebooku a jak wiadomo na forum pisze sie wiele prywatnych spraw, o ktorych lepiej jak inni nie beda widzieli .
pozdrawiam
Bardzo bym prosil o usuniecie mojej historii , poniewaz chcialbym wziac udzial w konkursie na sfd.pl , ktory moze byc opublikowany na facebooku a jak wiadomo na forum pisze sie wiele prywatnych spraw, o ktorych lepiej jak inni nie beda widzieli .
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
