Witam , mam prośbę do was . Dziewczyna planuje się zapisać na siłownie i chciała by pracować nad Brzuchem , Nogami oraz Tyłkiem . Moją prośbę kieruję do was czy możecie ułożyć zwykły plan treningowy na 3 dni ? Wiem że za takie coś sie płaci ale mi chodzi o zwykły plan nie jakiś kosmiczny . Chodzi o wyrobienie kształtów aby lepiej wyglądały . Z góry dzięki .
Mam jeszcze jedno pytanie czy Robienie w Poniedziałek , Środe , Piątek - nóg , tyłka i brzucha będzie dobre czy jakoś to rozdzielić .
Mam jeszcze jedno pytanie czy Robienie w Poniedziałek , Środe , Piątek - nóg , tyłka i brzucha będzie dobre czy jakoś to rozdzielić .
Krzysztof Piekarz