SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potencjał, 20 lat, lekkoatletyka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
Witam,
od 2 klasy podstawowej gram w koszykówkę, jednak z biegiem czasu przekonuję się, że to nie to. Brak dla mnie perspektyw po prostu. Coraz częściej myślę o lekkiej atletyce. Jestem z rocznika 1994, w tym roku kończę 21 lat i obawiam się, że to już trochę późno by zaczynać karierę w lekkiej. W liceum na zawodach wojewódzkich wygrywałem skok w dal i skok wzwyż. Moje wyniki z tamtych zawodów to 6.48m w dal i 195 wzwyż. Nie wiem czy świadczą one o potencjale w tych dyscyplinach, czy są to po prostu przeciętne wyniki. Czuję, że jestem skoczny, ponadto dość szczupły (190cm, 81kg). Zależy mi na opinii kogoś obytego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9856
Leć do najbliższego klubu Twój wynik skoku wzwyż jest rewelacyjny mógłbyś walczyć o medal Mistrzostw Polski w kategorii mlodzieżowców
oto 10 najlepszych wyników do lat 23 w polsce:
http://www.domtel-sport.pl/statystykaLA/stat.php?Res=1366x768&Sezon=&Wojew=&Plec=M&kat=2&RokOd=1900&RokDo=2000&Klub=&All=1&Ile=10&Mit=&DataDo=&Gen=Generuj Statystyki&K[]=55 

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12084
Tak jak pisał Nesta to ja polecałbym zapisać się do klubu LA. Świetny wynik !!!!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
Dobrze słyszeć :) A czy wiek nie jest przeszkodą ?
...
Napisał(a)
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12084
pewnie ze nie przeszkadza liczy sie wynik

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
Niby tak, ale mam 20 lat. Może w tym wieku nie będę się tak rozwijał jakbym zaczął w wieku 15 lat powiedzmy... W dodatku kiedy skoczyłem te wyniki, miałem 18 lat, może byłem wtedy sprawniejszy ;) No nie wiem... biję się z myślami :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9856
Leć do klubu bo masz ogromny potencjał!

Istnieje masa zawodników którzy zaczynali sport kiedy byli w Twoim wieku i zostali wspaniałymi sportowcami zaczynając na piłkarzach a na lekkoatletach kończąc

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12084
tak jak pisał Nesta to LEC DO KLUBU !!!! nie bedziesz załował

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1069
Skoczek z jakiego miasta jesteś?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie

Następny temat

Kondycja w 3 miesiące

electro
Polecane artykuły