Szacuny
0
Napisanych postów
1
Wiek
29 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
5
Wczoraj Skręciłem kolano i naderwałem więzadła. Miałem robioną punkcję i teraz trzymam nogę ortezie.
Co mogę robić żeby wrócić jak najszybciej do pełnej sprawności ?
Szacuny
67
Napisanych postów
1893
Wiek
112 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36567
Twoja brocha co stwierdzasz.Żeby leczenie miało ręce i nogi,lekarz musi ocenić na ile poważne jest uszkodzenie więzadeł i zaproponować dalszy program leczenia.