SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PETYCJA do Eurosport'u

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to moze niech ktos zrobi taki sam temat w dziale MMA- ja ide spac :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5057
1716!:)Namowilem tez kilku qmpli i innym radze zrobic to samo!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh, dobra, wysłałem już zgłoszenia z 5 maili, więc spełniłem swój obowiązek fana MMA )

http://www.mma.sfd.pl/

"Easy , i got balls of steel" - Gilbert Yvel after fight with Vanderlei Silva (PrIde 11)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja tylko z 4... :(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2063...

"jesli nie znacz przeciwnika - masz 50 procent szansy na wygranie z nim. jesli znasz przeciwnika - wygrales"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12461
2066
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3129
Ja nie oglądam Praidu, UFC i tej reszty gdzie można walczyć w parterze, ale
za zachęte od kilku osób (sog) wpiszę się i namówię kolegów.

three time k1 world champion, "the dutch lumber jack" Peter Aerts.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5910
2100- Kiepściutko coś.
U mnie w tle pracuje Osioł i mimo tego zajęło mi to ok. 1 min.
ruszajcie się.

Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5910
2100- Kiepściutko coś.
U mnie w tle pracuje Osioł i mimo tego zajęło mi to ok. 1,5 min.
ruszajcie się.

Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

...
Napisał(a)
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 45 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 34974
2103



Pozdrawiam

Grappling

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K1 - Turnieje

Następny temat

PYTANIE

electro
Polecane artykuły