Obecnie 2x w dni nietreningowe (zwykle wtorek + czwartek) do podstawowego treningu dorzuciłem interwały w ramach redukcji w celu zrzuceniu paru zbędnych kg. Biegałem jak dotąd 4x, po dzisiejszym treningu niestety stwierdzam że moja wydolność (wytrzymałość?) zdecydowanie przewyższa kondycję nóg. O co mi chodzi: Biegłbym dalej bo nie czuję bardzo dużej zadyszki(pieczenie płuc) ale niestety piekący ból łydek nie pozwala mi na to!
Też tak mieliście? Jakie są wasze spostrzeżenia? Z góry dziękuję za wszystkie komentarze!
Mam 80kg, 187 wzrostu, interwały (całość) trwają około 4 minut - wiem że mało, ale każdy od czegoś zaczyna :)
Zmieniony przez - Korges w dniu 2014-06-03 23:21:10
Też tak mieliście? Jakie są wasze spostrzeżenia? Z góry dziękuję za wszystkie komentarze!
Mam 80kg, 187 wzrostu, interwały (całość) trwają około 4 minut - wiem że mało, ale każdy od czegoś zaczyna :)
Zmieniony przez - Korges w dniu 2014-06-03 23:21:10
Krzysztof Piekarz